• facebook
 • rss
 • Skrzydlate możliwości

  Justyna Jarosińska

  dodane 13.03.2013 12:29

  Na czym polega ocenianie kształtujące, jakie są metody nauczania języków obcych, dlaczego warto uczestniczyć w Szkole dla Rodziców i Wychowawców i kim jest Zippi, mogli się dowiedzieć rodzice, którzy wraz z dziećmi przyszli na V Dzień Otwarty do "Skrzydeł".

  Bogatą ofertę szkoły zaprezentowała pani dyrektor Małgorzata Wyżlic, a po oficjalnym spotkaniu, przy filiżance kawy  goście  mogli porozmawiać z rodzicami , którzy przed rokiem zdecydowali się posłać swoje dzieci do Skrzydeł. W tym samym czasie  przyszli uczniowie  uczestniczyli w zajęciach plastycznych, podczas których budzili z zimowego snu wiosnę oraz doświadczali zabawy z językiem angielskim i hiszpańskim pod czujnym okiem  lektorek.

   - To co nas najbardziej zachwyciło w tej szkole to fakt, że szkoła jest przedłużeniem ramion rodziców. - mówi Kasia Klimek mama Antka, Blanki i Nikodema -  Chcieliśmy by w szkole do której będą chodzić nasze dzieci kładziono nacisk nie tylko na naukę, ale też na wartości. Dobro naszych dzieci jest wartością nadrzędną. To co włożymy teraz będzie procentować w przyszłości  I nie żal nam wydanych pieniędzy.  

  Proponujemy rodzicom stały kontakt z opiekunem osobistym dziecka - mówi Magdalena Biedacha nauczycielka ze Skrzydeł.  - Takim opiekunem jest człowiek, nauczyciel,  który towarzyszy dziecku na lekcjach, zajęciach dodatkowych , przerwach. Rodzice są zaproszeni do rozmowy z nim i wspólnej refleksji nad tym co widzimy w domu, w szkole,  i co można z tym  zrobić. Gdzie należy dziecko wzmocnić ,  w którą stronę pomóc się rozwijać, a w którym miejscu odpuścić. 

  Zapisy do szkoły Skrzydła trwają. Wszystkie informacje można uzyskać pod adresem: www.skrzydla.lublin.pl

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół