• facebook
 • rss
 • Razem na rzecz wartości

  Justyna Jarosińska

  dodane 14.05.2013 12:49

  Raz w tygodniu spotykają się na śniadaniu. Czytają wspólnie lekturę duchową a potem oddają się sprawom biznesowym. Organizacja pod nazwą Towarzystwo Biznesowe wkroczyła także do Lublina.

  Towarzystwo Biznesowe powstało w 2010 roku z inicjatywy przedsiębiorcy Macieja Gnyszki. Służy wsparciu przedsiębiorców oraz rozwojowi ich firm. Misja Towarzystwa została opisana trzema słowami: “Wartości + Biznes + Networking”. Celem, jaki stawia sobie organizacja, jest tworzenie sieci ludzi życzliwych, dzięki której możliwy jest wspólny wzrost. Obecnie cotygodniowe spotkania Towarzystwa w formie śniadań biznesowych odbywają się w Warszawie, Katowicach, Łodzi, Szczecinie i Gdyni. Inicjatorem powstania Towarzystwa Biznesowego Lubelskiego jest Paweł Królak, twórca katolickiej księgarni internetowej Tolle.pl.

  - Jest wielu głęboko wierzących przedsiębiorców - mówi Paweł Królak. -  Czują się oni często osamotnieni w swoim działaniu i podejściu do biznesu. Oni chcą działać w biznesie inaczej, chcą także wspierać dobre chrześcijańskie inicjatywy. Dlatego, aby pomóc im się zjednoczyć, ruszyliśmy w Lublinie z tą niezwykłą inicjatywą, która od kilku lat jednoczy takich przedsiębiorców w największych miastach Polski. Spotkania Towarzystwa, jak informuje Królak, maja ściśle określony harmonogram.  - Spotykamy się co tydzień o 7 rano na biznesowym śniadaniu. Zawsze rozpoczynamy lektura duchową. Potem jest szkolenie, wystąpienie zaproszonego gościa albo autoprezentacji którejś z firm. Przedostatni element to sesja rekomendacji. Każdy z członków Towarzystwa przestawia się, mówi, czym się zajmuje i jakich kontaktów potrzebuje. Na koniec przechodzimy do rozmów kuluarowych. 

  W maju 2013 roku oprócz Lublina Towarzystwo Biznesowe rozpoczyna działalność w Białymstoku i Rzeszowie.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół