• facebook
 • rss
 • Finał wielkich wakacji

  Ks. Rafał Pastwa

  dodane 27.08.2013 19:33

  Podsumowano akcję Radia eR i lubelskiego Centrum Wolontariatu - "Dobre Wakacje w Dobrym Towarzystwie”. Organizatorzy sprawili, że kilka tysięcy dzieci z całej Lubelszczyzny mogły cieszyć się udanymi wakacjami.

  Wóz strażacki, malowanie twarzy, trampolina, konkursy, zabawy - te i wiele innych atrakcji przygotowano dla dzieci podczas wielkiego finału akcji Radia eR i lubelskiego Centrum Wolontariatu "Dobre Wakacje w Dobrym Towarzystwie”. Na placu przy siedzibie radia eR bawiło się kilkaset dzieci. Dzisiejszy finał Dobrych Wakacji w Dobrym Towarzystwie to także podsumowanie. Radość dzieci relacjonowana była codziennie na antenie naszej archidiecezjalnej rozgłośni. Przez dwa miesiące prowadzonej akcji w różnych dzielnicach Lublina organizatorzy spotkali się z ponad dwoma tysiącami najmłodszych. Odwiedzili ponadto takie miasta jak: Krasnystaw, Chełm, Kraśnik, Lubartów, Łęczna, Świdnik i Poniatowa. "Dobre Wakacje" zorganizowano także dla dzieci niepełnosprawnych i dla dzieci  w ośrodkach dla uchodźców na Lubelszczyźnie.

  Organizatorzy podziękowali wszystkim, którzy wsparli akcję wakacyjną. To dzięki sponsorom wakacje można było zorganizować w takim kształcie i z takim rozmachem na terenie całego województwa. Nie byłoby tych wakacji bez wolontariuszy, którzy byli siłą napędową całej akcji. W uroczystym zakończeniu całego wydarzenia udział wziął arcybiskup Stanisław Budzik, metropolita lubelski.  „Dobre Wakacje w Dobrym Towarzystwie” potrwają do końca sierpnia.


   

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół