• facebook
 • rss
 • Konkurs rozstrzygnięty

  ks. Rafał Pastwa

  dodane 28.04.2014 12:00

  Dwa podwójne bilety lotnicze w obie strony Lublin - Rzym na weekend majowy wygrali: Robert Góźdź i Monika Kupczewska.

  Aby wziąć udział w konkursie "Gościa" i Portu Lotniczego w Lublinie wystarczyło przesłać do nas zrobione przez siebie zdjęcie związane z Janem Pawłem II.

  Nagrody dla uczestników konkursu "Gościa" ufundował Port Lotniczy Lublin S.A. Nagrodą w konkursie były dwa podwójne bilety lotnicze z Lublina do Rzymu i z powrotem w terminie 2-5 maja. Do redakcji Lubelskiego "Gościa" wpłynęło kilkadziesiąt prac, z których zakwalifikowano zgodnie z regulaminem kilkanaście. Dużym zaskoczeniem jest fakt, że prace konkursowe wpływały z terenu całej Polski, a nie tylko z Lubelszczyzny.

  Za najciekawsze prace uznano fotografie wykonane przez Roberta Góździa i Monikę Kupczewską. Gratulujemy zwycięzcom konkursu. Skontaktuje się z nimi przedstawiciel Portu Lotniczego w Lublinie w celu dokonania rezerwacji i przekazania biletów lotniczych. Już niebawem ogłosimy kolejny konkurs fotograficzny, gdzie nagroda będą także bilety lotnicze. Prezentujemy w galerii także pozostałe prace uczestników konkursu.

  Pierwszy lot z Portu Lotniczego w Lublinie odbył się 17 grudnia 2012 roku. Jest to nadal najmłodsze lotnisko w całej Unii Europejskiej. Właśnie uruchomiono loty z Lublina do Rzymu. Rzym jest bowiem popularnym kierunkiem nie tylko ze względu na miejsce pracy naszych rodaków, ale tez ze względu na walory turystyczne. Port Lotniczy w Lublinie wprowadził konkurencyjne ceny połączeń. W cenę biletów wliczona jest już opłata za bagaż.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół