• facebook
 • rss
 • Przewodnik po Lublinie w telefonie

  ag

  dodane 30.12.2014 10:50

  Bądź na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami kulturalnymi. Dowiedz się, jakie zabytki i atrakcje możesz zobaczyć w Lublinie. Zaplanuj trasę komunikacją miejską. Te i inne funkcje zapewnia nowa aplikacja mobilna smartLublin, którą można bezpłatnie pobierać i instalować na telefonach - informuje Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie, który stworzył aplikację.

  To nowoczesny przewodnik. Ma przybliżyć miasto mieszkańcom, a  przede wszystkim turystom i umożliwić im łatwe poruszanie się po Lublinie. Dzięki przewodnikowi, który mieści się w każdej kieszeni, można poznać Lublin w zupełnie nowy sposób - sprawdzić najciekawsze miejsca w mieście oraz poznać ich historię. Aplikacja zawiera również najważniejsze informacje, które zawsze warto mieć pod ręką, takie, jak przydatne telefony czy aktualne wydarzenia kulturalne w mieście, które można dodać do własnego kalendarza. Mobilny przewodnik zawiera również rozkłady jazdy komunikacji miejskiej oraz możliwość wyszukiwania połączeń.

  Przewodnik podzielony został na 6 działów: "kalendarz imprez", "zabytki i atrakcje", "przydatne telefony", "komunikacja miejska", "trasy", "o Lublinie" i zakładkę "o projekcie".

  Oprogramowanie stworzono dla użytkowników telefonów z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi, tj. Android i  iOS.  Jest dostępne za pośrednictwem m.in. strony www.rpw.ztm.lublin.eu Treści  aplikacji dostępne są także w języku angielskim, a docelowo będą również w j. ukraińskim.

  Zarząd Transportu Miejskiego zachęca użytkowników do zgłaszania uwag w zakresie poprawności działania aplikacji. - Interesuje nas opinia na temat czytelności informacji,  funkcjonalności czy wizualizacji graficznej wyświetlanych informacji - podkreślają pomysłodawcy projektu. Wszelkie uwagi w kwestii aplikacji smartLublin można nadsyłać na adres e-mailowy: ztm@ztm.lublin.eu.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół