• facebook
 • rss
 • Konkurs "Pokaż nam swoje święta!"

  ag

  dodane 20.12.2015 00:00

  Kto nie lubi tych wszystkich światełek i świątecznych dekoracji, smaku pierników i wigilijnych potraw? Daj poczuć innym tę niezwykłą atmosferę, która co roku towarzyszy Ci w Boże Narodzenie…

  Kolejny rok z rzędu zapraszamy naszych Czytelników do świątecznego konkursu fotograficznego, ale po raz kolejny rozszerzamy też jego formułę. Zaczynaliśmy od fotografowania szopek betlejemskich w naszych domach i kościołach, później doszły zdjęcia dekoracji bożonarodzeniowych.

  W tym roku zapraszamy do podzielenia się z nami świątecznym klimatem; tym, co sami w tych radosnych świętach najbardziej lubicie. Chętnie obejrzymy więc szopki, choinki, stroiki, wieńce adwentowe i inne dekoracje. Równie chętnie zajrzymy do pieców i na wigilijne stoły. Przyjrzymy się śpiewowi kolęd i ich grze na różnych instrumentach. Pójdziemy z Wami na Pasterkę, zasiądziemy w Waszym rodzinnym gronie albo ubierzemy wspólnie choinkę. Skorzystamy z zaproszenia do świetlic, warsztatów terapii zajęciowej czy przedszkoli, gdzie przygotowywane są aniołki, kartki świąteczne, łańcuchy i inne ozdoby.

  Słowem - tylko od inwencji Czytelników zależy, co zechcą przedstawić na świątecznych fotografiach. Wszystkie opublikujemy na naszej stronie internetowej lublin.gosc.pl, spośród nadesłanych internauci wybiorą, a my nagrodzimy atrakcyjnymi upominkami trzy najlepsze zdjęcia. Czekamy na nie pod adresem lublin@gosc.pl od 20 grudnia do 3 stycznia.

  Regulamin konkursu dostępny na naszej stronie internetowej. Można go znaleźć klikając TUTAJ

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół