• facebook
 • rss
 • Życie ponadnaturalne

  Agnieszka Gieroba

  dodane 02.01.2016 13:10

  Jezus robił ponadnaturalne rzeczy. Dlatego my również możemy je robić, bo On obiecał, że "kto w Niego wierzy, również będzie dokonywał tych dzieł, owszem, nawet większe od tych uczyni" (J 14,12). Wiemy, że ta obietnica jest dla nas, i będziemy widzieć, jak się wypełnia. Znaki i cuda towarzyszyć nam będą!

  - Szkoła Życia Ponadnaturalnego to nic innego niż sprawianie, by życie chrześcijanina było wypełnieniem Bożych obietnic. Każdy z nas może żyć ponadnaturalnie i czynić wielkie rzeczy. Wystarczy oddać się Jezusowi, bezgranicznie Mu zaufać i słuchać dokąd prowadzi nas Duch Święty - mówi Jacek Saj ze wspólnoty IPCE znanej w Polsce jako Armia Dzieci.

  To oni kolejny raz zaprosili do wielkiego uwielbienia Boga i zachęcali, by każdy doświadczył, jaką wielką miłością obdarza nas Bóg. W Lublinie odbyło się spotkanie Szkoły Życia Ponadnaturalnego, której gościem był Danny Steyne z USA.

  - Do szkoły chodzimy po to, aby się czegoś nauczyć. Tak jest i tym razem. Organizujemy Szkołę Życia Ponadnaturalnego, aby uczyć się, jak chodzić w pełnej obecności Ducha Świętego na co dzień. Słowo Boże wyraźnie mówi, że Duch Boży w nas mieszka, że mamy być świadkami Jezusa aż po krańce ziemi, że możemy czynić znaki i cuda, jak Jezus to robił. Dlaczego więc tak się nie dzieje? Zapraszamy każdego, aby dołączył do nas i stanął w szeregu uczniów Jezusa gotowych przyjąć Jego posłannictwo i uczyć się, jak uwalniać moc Ducha Świętego na co dzień - mówią członkowie Armii Dzieci.

  Gość Szkoły - Danny, który do Lublina przyjechał po raz drugi - jest mężem, ojcem i nauczycielem. Od ponad 30 lat jest liderem uwielbienia, a także autorem wielu książek o tematyce chrześcijańskiej. Wraz z żoną są inicjatorami i liderami zespołu apostolskiego Mountain of Worship w USA. W ramach swojej posługi organizują lokalne spotkania, które gromadzą i jednoczą chrześcijan, i duże międzynarodowe konferencje.

  W swojej działalności ewangelizacyjnej posługują także poprzez podróże misyjne na całym świecie, głosząc wolność i moc Ducha Świętego wśród chrześcijan, a także ogłaszając przełom i wypełnienie Bożego planu dla nich.

  W ubiegłym roku, kiedy przybył do Polski pierwszy raz, także na noworoczną edycję Szkoły Życia Ponadnaturalnego, mówił, że gdy jego samolot znalazł się nad Polską, miał wizję orłów, które krążyły nad naszym krajem. - To zwiastuny Bożej nowiny, czekają wielkie zmiany, które są miłe Bogu - mówił wówczas.

  Rzeczywiście, rok 2015 przyniósł w Polsce wiele zmian, być może o nich mówił Danny na przełomie 2014 i 2015 roku.

  Tym razem mówił, że Polska jest szczególnym krajem pełnym mocy płynącej z uwielbienia Boga. Zachęcał, by się nie bać, ufać Bogu, uwielbiać Go i czynić wielkie rzeczy na Jego chwałę.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół