• facebook
 • rss
 • Show w siodle

  jj

  dodane 03.02.2016 10:45

  120 zawodników i 250 koni z całego świata w hali Targów Lublin zaprezentuje swoje niezwykłe umiejętności podczas jednego z najważniejszych jeździeckich wydarzeń w Polsce.

  Zawody jeździeckie zaliczane do prestiżowego wydarzenia Cavaliada Tour potrwają w Lublinie do 7 lutego.

  Lublin jest po Poznaniu drugim w tym sezonie miejscem tej imprezy a sama Cavaliada to jedyny w Polsce cykl zawodów autoryzowanych przez Międzynarodową Federację Jeździecką (FEI). 

  Przed nami między innymi rywalizacja zawodników w drugiej eliminacji Cavaliady Tour 2015/2016, przejazdy zaprzęgów, rywalizacje dzieci.

  Już w czwartek, 4 lutego, kibice będą mogli śledzić zmagania zaprzęgów oraz niezwykle widowiskowy konkurs – PGNiG Potęgi Skoku.Na piątek, 5 lutego, zaplanowana jest rywalizacja w ramach CLAAS EVENTING TOUR. Wieczorem odbędzie się konkurs PZU Wenus vs Mars, gdzie do bezpośredniej walki staną kobiety i mężczyźni.

  W sobotę do kluczowych przejazdów staną zaprzęgi, kończąc drugą eliminację Halowego Pucharu Polski w powożeniu. Atrakcją wieczoru będzie konkurs Speed and Music, gdzie jeździec wraz z koniem pokonywać będzie przeszkody z towarzyszeniem słynnych muzycznych hitów. 

  W niedzielę, 7 lutego finałowy dzień zmagań rozpocznie się o 11.15. Na parkurze pojawi się najmłodsze pokolenie jeźdźców wraz ze swoimi ukochanymi kucykami. Będzie show i zabawa. O 13.30 do walki o Grand Prix w konkursie skoków (CSI2) staną znakomici zawodnicy z Polski i świata a o 16.45 pod patronatem Prezydenta Miasta Lublin, rozpoczną się zmagania w ujeżdżaniu. 

  Cavaliada to jednak nie tylko zawody. Dla rodzin, które do Targów Lublin zawitają z dziećmi, przygotowano specjalne animacje dla dzieci, przejażdżki kucykami oraz warsztaty naukowe z robotyki. Na wszystkich miłośników jeździectwa czekają targi sprzętu jeździeckiego i akcesoriów. 

  - Jestem przekonany, że odwiedzający halę Targów Lublin w dniach 4-7 lutego spędzą weekend pełen wyjątkowych sportowych emocji. Dla osób z branży będzie to okazja do spotkań i dyskusji, wymiany doświadczeń oraz nawiązania cennych kontaktów biznesowych - zapowiada prezydent Lublina Krzysztof Żuk.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół