• facebook
 • rss
 • Rozstrzygniecie konkursu "naukowego"

  rp

  dodane 14.03.2016 21:20

  Pies czytający "Traktat o naturze ludzkiej" Davida Hume’a, szczurek ślęczący nad tekstami źródłowymi z zakresu psychologii - to tylko niektóre z pomysłów na zdjęcie naukowe.

  Trudno oceniać pomysły na zdjęcia z nauką w tle. Zasady konkursu były przecież proste. Wystarczyło na adres lubelskiej redakcji „Gościa Niedzielnego” przesłać poziome zdjęcie wykonane dowolną techniką, w formacie JPG i czekać na szczęście.

  Otrzymaliśmy siedem zdjęć – więc zgodnie z zasadami matematyki - wyślemy trzy książki do szczęśliwych zwycięzców konkursu. A są nimi: piterek007, Dariusz Kasperski i Yonk. Na wskazane przez zwycięzców adresy, wyślemy książki ks. prof. Michała Hellera.

  Wszystkie zdjęcia konkursowe znajdują się w galerii. Gratulujemy zwycięzcom konkursu i zapraszamy do udziału w kolejnych.

  Jedna z książek ks. prof. M. Hellera: „Bóg i nauka. Moje dwie drogi do jednego celu”, która nie powinna sprawić trudności nawet osobom na co dzień nie zajmującym się nauką, pozwala na bliższe poznanie wybitnego naukowca oraz na pobudzenie myślenia na temat wiary, nauki i Boga.

  Wyjątkowo wyglądają fragmenty autobiograficzne, dotyczące życia ks. prof. Hellera i jego rodziny, poszukiwań naukowych i spojrzenia na współczesną kulturę i myśl chrześcijańską.

  To lektura dobra do przemyśleń na temat aktualnej pozycji chrześcijan we współczesnym świecie. Być może stanie się inspiracją do osobistego rozwoju - intelektualnego i duchowego. Pozostałe książki również czyta się z zapartym tchem.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół