• facebook
 • rss
 • Przezwyciężanie siebie, nie tylko dla mężczyzn

  ag

  dodane 17.01.2017 09:45

  Jak przezwyciężyć siebie, by stać się lepszą wersją, będzie mówił gość z USA Bill Moyer, który do Polski przyjeżdża ze swą żoną Różą.

  Być mężczyzną w kościele nie jest łatwo, ale jest to możliwe. Najlepszym przykładem są wspólnoty mężczyzn św. Józefa, których w Polsce jest coraz więcej. To właśnie z ich inicjatywy oraz Braci Zmartwychwstania i Ligi Schumana przyjeżdża do Polski Bill Moyer wraz z żoną.

  Bill to katolik, który od wielu lat pracuje z liderami w kościele i biznesie. Mąż, ojciec i dziadek. Jest założycielem SOS Leadership Institute, organizacji kształtującej  liderów zmiany. Wcześniej posługiwał jako dyrektor operacyjny National Fellowship of Catholic Men.

  Bill nauczał liderów w 36 krajach świata 49 stanach USA na temat efektywnego przywództwa. Przez 14 lat pracował z młodzieżą w parafii św. Hieronima w Waco oraz jako doradca rodzinny w Diecezjalnym Biurze Życia Rodzinnego. Doceniony przez diecezję Austin nagrodą „Przyjaciel młodych”, którą otrzymał wspólnie z żoną Różą. Prowadził ponad 150 rekolekcji i warsztatów dla dzieci, młodzieży i dorosłych wspólnie ze swym synem Billym. Wspólnie napisali też książki „Ziarno sukcesu: Podróż od sukcesu do znaczenia” i „Rekolekcje dla sukcesu: Żyj życiem świadomym celu”.

  Do Polski przyjeżdżają razem Bill i Róża po raz pierwszy. Jedno ze spotkań odbędzie się 24 stycznia w Lublinie w parafii św. Maksymiliana i jest zatytułowane "Przezwyciężanie siebie". Rozpocznie je Msza św. o 18.00 a po niej nauczanie Billa i modlitwa wstawiennicza.

  Do udziału zaproszeni są zarówno mężczyźni jak i kobiety.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół