• facebook
 • rss
 • Dzień Dziecka - Dzień Rodziny. Festyn przy kościele w centrum Lublina

  rp,ał

  dodane 02.06.2017 16:04

  Parafia Nawrócenia św. Pawła przy ul. Bernardyńskiej 5 w Lublinie wraz z Katolickim Stowarzyszeniem "Agape" organizują piknik rodzinny na terenach zielonych parafii od ul. Dolnej Panny Marii.

  Festyn rodzinny „Dzień Dziecka - Dzień Rodziny” przy parafii Nawrócenia św. Pawła rozpocznie się w niedzielę 4 czerwca Mszą św. o godz. 13. Będzie to jednocześnie zakończenie białego tygodnia dla dzieci pierwszokomunijnych. Od godz. 14 do 17 na terenach zielonych parafii potrwa zabawa dla dzieci i rodzin.

  Festyn odbędzie się na terenach zielonych parafii od ul. Dolnej Panny Marii   Festyn odbędzie się na terenach zielonych parafii od ul. Dolnej Panny Marii ks. Rafał Pastwa /Foto Gość Oprócz grilla i słodkich atrakcji, proboszcz zorganizował zjeżdżalnie i dmuchańce, laserowy paintball, ściankę wspinaczkową, występy grup rekonstrukcyjnych, grę terenową „Dookoła świata”. – Chcemy, aby to było święto rodzinne. Zapraszamy na festyn również wszystkich mieszkańców naszego miasta. Jestem przekonany, że atrakcje, które zaplanowaliśmy, spodobają się wszystkim obecnym – mówi ks. Mirosław Matuszny, proboszcz parafii Nawrócenia św. Pawła w Lublinie.

  Przed festynem stowarzyszenie „Agape” zaprasza do udziału w warsztatach dla dzieci i rodziców w siedzibie stowarzyszenia (wejście od dziedzińca parafii). – Zależy nam na wzmacnianiu więzi rodzinnych, zachęcaniu do konstruktywnego spędzania wolnego czasu bez alkoholu i używek oraz zachęcaniu do działań związanych z profilaktyką i zdrowiem – mówi Anna Łoś z Zarządu „Agape”.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół