• facebook
 • rss
 • Casting do serialu "Wojenne dziewczyny"

  jj

  dodane 14.08.2017 09:56

  Każdy kto ma ochotę pojawić się na planie filmu "Wojenne dziewczyny" powinien, najlepiej osobiście, stawić się 20 sierpnia br. w Trybunale Koronnym.

  Casting do filmu zaplanowano między godziną 14 a 20 w niedzielę 20 sierpnia. Statystów na zlecenie reżysera filmu poszukuje agencja "Outside".

  Zgłaszać można się także mailowo wysyłając informację zawierającą imię, nazwisko oraz wiek, numer telefonu i aktualne zdjęcie portretowe na adres: casting@outside.com.pl  wpisując w tytule wiadomości: LUBLIN. 

  Serial "Wojenne dziewczyny" zadebiutował na ekranach telewizorów w Polsce 5 marca br. Film, którego reżyserem jest Michał Rogalski, opowiada o losach trzech młodych kobiet w czasie II wojny światowej: Ewce, Irce i Marysi. Każda z nich pochodzi z innego środowiska a ich losy łączą się w okupowanej Warszawie. W rolach głównych występują: Aleksandra Pisula, Vanessa Aleksander i Marta Mazurek. W obsadzie znaleźli się także m.in. Danuta Stenka i Michał Czernecki.

  Producentem filmu jest Akson Studio. Ten sam producent nakręcił także "Czas honoru". "Wojenne dziewczyny" jak informowała w Lublinie kierownik produkcji Magdalena Badura, jest żeńską odpowiedzią na męski punkt widzenia wojny. 

  Większość scen plenerowych kręcono jak do tej pory w Lublinie. Lublin zagrał okupowaną Warszawę, ale być może w kolejnych odcinakach Lublin będzie także Lublinem. Producent już w momencie debiutu filmu w Lublinie zapowiadał, że jeśli serial się spodoba, będą kręcone kolejne odcinki.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół