• facebook
 • rss
 • Zarejestruj się i pobiegnij z Caritas dla dzieci

  jj

  dodane 13.09.2017 10:15

  Przed nami kolejne Biegi Caritas. Żeby wziąć w nich udział nie trzeba być wytrawnym sprinterem, wystarczy chęć pomocy.

  Tym razem Zawodnicy i sponsorzy Biegów Caritas pobiegną na trasie zawodów, które odbędą się w Chełmie, w Krasnymstawie i w Puławach. Ich cel to przełożyć swój wysiłek na konkretną pomoc - ciepłe posiłki, wyprawki szkolne, stypendia, wypoczynek, dofinansowanie operacji i rehabilitacji dla potrzebujących dzieci w Archidiecezji Lubelskiej.

  W imprezie można wziąć udział na dwa sposoby. Pierwszy z nich to oczywiście zostanie biegaczem. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.biegcaritas.pl, dokonać wpłaty osobiście lub znaleźć osoby, które zostaną sponsorami poszczególnych odcinków biegu. 

  Drugim sposobem włączenia się w bieg jest zostanie sponsorem, czyli ufundowanie biegu konkretnej osobie. W zamian za włożony wysiłek zawodnika, sponsor biegu przekazuje darowiznę finansową dla potrzebujących dzieci.

  Trasa każdego biegu, który liczy 2,5 km  podzielona jest na 5 odcinków o różnej wartości w zależności od wariantów biegu (złoty bieg to koszt 200 zł za odcinek, srebrny 100 zł, biały 30 zł). Łącznie bieg zawodnika białego to 150 zł darowizny, srebrnego to 500 zł i złotego 1000 zł.

  Jako pierwszy już 16 września wystartuje Bieg w Chełmie i tu oprócz wzięcia udziału w biegu trasę będzie można przejechać także rowerem. 24 września bieg wystartuje w Krasnymstawie, który rozpocznie się tradycyjnie w Centrum Charytatywnym Caritas. Finał Biegów Caritas odbędzie się w Puławach, 15 października. Będzie to premierowy bieg w tym mieście.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół