• facebook
 • rss
 • Przed nami IV Bal Wolontariusza pod hasłem - Vivat Polska!

  jj

  dodane 06.11.2017 10:01

  Już w najbliższą sobotę 11 listopada każdy kto ma ochotę na zabawę w dobrym towarzystwie i w szczytnym celu, może wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu, jakim jest kolejny Bal Wolontariusza organizowany przez Caritas AL.

  Bal powstał z myślą o wolontariuszach działających w wielu organizacjach na terenie województwa lubelskiego, ale także tych, którym idea pomagania nie jest obca, choć może robią to nieoficjalnie i w swoim środowisku, czy też po prostu darzą ogromnym szacunkiem tych, którzy angażują się w działalność społeczną.

  - Bawimy się nie dla samej zabawy, to byłoby zdecydowanie za proste - przekonują organizatorzy wydarzenia. - Ponieważ w naturze mamy myślenie o innych, dochód z Balu co roku przeznaczamy na "Prezenty z Nieba". Są to nietuzinkowe podarunki, bo takie naprawdę wymarzone, które przygotowujemy, a następnie ks.bp Artur Miziński wręcza je naszym milusińskim - najmłodszym podopiecznym Caritas. 

  Co roku każdy Bal ma inny motyw przewodni. W ubiegłych latach były to: „Nocna Maskarada”, „Aleja Gwiazd” i „Krańce Świata”. Tegoroczny Bal będzie się odbywał pod hasłem "Vivat Polska". -  Dla każdego Polaka 11 listopada jest szczególnym dniem w roku. Odbywają się liczne apele, akademie, przemarsze. W roku bezpośrednio poprzedzającym obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, chcemy połączyć uroczysty charakter tego dnia z dobrą zabawą, rzucając przy tym światło na współczesny patriotyzm - informują organizatorzy Balu.

  Bal rozpocznie się o godz. 19 w hali MOSiR w Lublinie. Każdy kto chce wziąć w nim udział, a przy okazji wesprzeć inicjatywę Caritas "Prezenty z Nieba", może zakupić cegiełkę wstępu na Bal bezpośrednio w centrali Caritas przy ul. Wyszyńskiego 2, lub od wolontariuszy Caritas AL.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół