• facebook
 • rss
 • Serca dla dzieci, wielki bal i prezenty na aukcję od pary prezydenckiej

  ol,rp

  dodane 12.01.2018 13:20

  To już 6. bal charytatywny organizowany przez lubelską "Fundację Oswoić Los". Podczas aukcji do zlicytowania będzie m.in. apaszka od pierwszej damy i pióro prezydenta RP.

  Bal Charytatywny "Serca dla dzieci" zaplanowano na sobotę 13 stycznia 2018 r. w Hotelu Victoria w Lublinie. Bawić się będzie ponad dwieście osób: przyjaciół organizacji, sponsorów, rodziców dzieci z niepełnosprawnością. Całkowity dochód z biletów i z licytacji fantów, która odbędzie się w trakcie balu, zostanie przekazany jak zwykle na potrzeby podopiecznych Fundacji Oswoić Los.

  Obecność na balu "Serca dla dzieci" potwierdziła ambasadorka fundacji Paulina Smaszcz-Kurzajewska, która wraz ze swoim mężem Maciejem Kurzajewskim poprowadzi licytację fantów. Gwiazdą wieczoru będzie zespół De Mono na czele z jego twórcą i liderem Markiem Kościkiewiczem oraz wokalistą Tomaszem Korpantym.

  Sercem balu będzie oczywiście wielka aukcja przedmiotów przekazanych przez przyjaciół i znajomych fundacji. W tym roku do wylicytowania są m.in. pióro prezydenta RP Andrzeja Dudy, apaszka od pierwszej damy, piłka z podpisami zawodników warszawskiej Legii, kij golfowy Roberta Rozmusa oraz weekendowy pobyt w Kołobrzegu wraz z rejsem ekskluzywnym jachtem po Bałtyku.

  Fundacja Oswoić Los powstała 7 lat temu z inicjatywy Kasi i Karola Łukasiewiczów, rodziców Julki i Hani, które cierpią na czterokończynowe porażenie mózgowe. FOL jest organizacją pożytku publicznego. Opieką obejmuje 130 rodzin z osobami z niepełnosprawnością z całej Polski.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  , aby komentować lub podaj nazwę wyświetlaną
  Gość

   Reklama

   Zapisane na później

   Pobieranie listy

   Reklama

   przewiń w dół