• facebook
 • rss
  • CYnick
   08.03.2016 21:30
   Czegoś tu nie rozumiem. Przypadek Prof. Giertycha, to socjologia. Zachowuje się od lat stabilnie. Dlaczego na ten fenomen nie rzuciły sie jeszcze tłumy socjologów, magistrantów, czy doktorantów? Dlaczego Fronda, która też nie istnieje od wczoraj, a firmuje owe publikacje nie jest obiektem zainteresowania tych, którzy powierzają jej swój autorski żywot i stają w jednym szeregu z wyznawcą trzeciej prawdy w biologii.
  • peperS
   08.03.2016 22:07
   "Teoria ewolucji jest według prof. Z. Wróblewskiego najważniejszą teorią biologiczną, prekursorką rewolucji w naukach przyrodniczych i społecznych oraz rewolucji światopoglądowej."

   Należy szczególnie mocno podkreślić, że teoria ewolucji jest prekursorką rewolucji w naukach społecznych i rewolucji światopoglądowej.

   To paradygmat oświecenia i Oświecenia. Jak dowiódł major profesor Zygmunt Bauman, najbardziej zbrodnicze ideologie XX wieku - niemiecki hitlerowski faszyzm oraz rosyjski stalinowski komunizm - to proste i logiczne następstwa tego oświeceniowego paradygmatu, który zainicjował idee postępu, czystości rasy, umiłowania pokoju, wprowadzane z prokrustologiczną niezłomną metodyką.
   A majorowi profesorowi Zygmuntowi Baumanowi wierzę w tym co twierdzi. W końcu zna sprawę z autopsji. I nie ma w tym bynajmniej żadnej kpiny.

   Największą zbrodnią prof Giertycha jest chyba to, że jego książka jest rozdawana szkołom za darmo.
   Ach ta Fronda.

   Ja natomiast jako stary belfer przeszedłem też swoistą ewolucję. Od wielkiego zwolennika tej teorii na początku swej belferskiej kariery, po starego zrzędę obecnie, który mówi swoim uczniom wprost, że teoria ewolucji to czysty debilizm. Ale jeśli ktoś w nią chce wierzyć, to wolno mu. Ludzie wierzą w gorsze rzeczy.

   Ponadto uważam,że mój wpis jest całkowicie bezwartościowy i jałowy. Uważam, że trzeba zobowiązać tych głupich nauczycieli z tych szkół, do których dotarła ta publikacja Frondy, do nie czytania książek nieprawomyślnych i stojących w kontrze to ogólnie przyjętych doktryn naukowych, którym jak wiadomo nie można się sprzeciwiać, aby nie wyjść na głupka.

   Proponuję zawiązać KOD do obrony teorii ewolucji.
  • mpaproc
   16.03.2016 13:55
   Z takich książek można sporo się dowiedzieć ale moim zdaniem powinien ją dokładnie najpierw sprawdzić Nauczyciel biologii Warszawa strona Preply http://www.wolnasobota.pl/ciekawostka170
  • kkafka
   17.03.2016 10:20
   Z tego co wiem to nauka fizyki jest ulubionym zajęciem Pana Giertycha, który mieszka w Warszawie ale mieszkał do niedawna w Preply , pare przecznic ode mnie. http://inzynieria.com/cat/1/art/45587/ciekawe-zawody--gdzie-mozna-znalezc-prace-po-kierunku-inzynierskim-
  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Zobacz także

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół