Nowy numer 48/2020 Archiwum

Rodzinne świętowanie niepodległości - konkurs Akademii Młodzieżowej

Jest to okazja, by wspólnie z dziećmi uczcić odzyskanie przez Polskę niepodległości, mówić o historii naszej ojczyzny, a także wygrać cenne nagrody.

Akademia Młodzieżowa działająca w ramach Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo zaprasza rodziny do udziału w konkursie związanym z rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości.

- Konkurs „Rodzina świętuje Odzyskanie Niepodległości Ojczyzny” ma na celu poszukiwanie możliwości oraz pokazanie dobrych praktyk wspólnego obchodzenia świąt patriotycznych w rodzinie; skłonienie do kreowania różnych możliwości wspólnego spędzania czasu w rodzinie oraz podejmowania tematów patriotyzmu i tworzenia tradycji rodzinnych, budowanie w świadomości dzieci i całych rodzin pojęcia patriotyzmu, jako wdzięczności za wolność i bohaterskość w walce o niepodległą ojczyznę - mówi Paweł Ozga z Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo.

Drużyny konkursowe mają za zadanie udokumentować wspólne świętowanie rocznicy Odzyskania Niepodległości Ojczyzny. W tym celu można użyć co najmniej jednej z form: krótki film, kilka zdjęć, rysunek (1 rysunek w formacie A3 lub A4), krótki wiersz. Uczestnicy konkursu mogą zgłosić więcej niż jedną formę przekazu.  

Pracę konkursowe wraz z załączonym zdjęciem lub materiałem należy dostarczyć na adres e-mail: akademia@fsd.lublin.pl do 12 listopada 2020 roku do godziny 23.59.

Nagrodą główną w konkursie jest 1000 zł na wyjazd patriotyczny dla całej rodziny. Dodatkowo przewidziane są nagrody za prace wyróżnione.

Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama