Nietypowy Sylwester

jj

publikacja 28.12.2017 18:03

Od kilku lat w w Lublinie gromadzą się setki rodzin z Polski i zagranicy, dla których Sylwester to coś więcej niż tylko lampka szampana.

Nietypowy Sylwester GOK U

Już po raz dziewiąty Armia Dzieci, katolicka wspólnota, która jest częścią papieskiego Instytutu Ewangelizacji Świata ICPE Misja Polska, organizuje w Lublinie wydarzenie Chrześcijański Sylwester  - Noc Chwały 2017.  - To czas szczególnego świętowania obecności Jezusa pośród nas - mówią organizatorzy spotkania. - To moment jednoczący chrześcijan z wielu wspólnot z Polski i Europy. Dla wielu z nas jest to noc przełomów, nowego doświadczenia Boga - podkreślają.  Noc Chwały 2017 / PROMO / LUBLIN / 31 grudnia 2017
Armia Dzieci

W programie wydarzenia, które zdecydowanie łączy pokolenia, bo tu dzieci bawią się razem z rodzicami, znajdą się: uroczysta Eucharystia, wykład, czas uwielbienia, sylwestrowy posiłek, zabawa taneczna oraz toast dla Jezusa.

Wśród zaproszonych gości podczas tegorocznej Nocy Chwały pojawią się ks. dr Sławomir Płusa - ogólnopolski koordynator Odnowy w Duchu Świętym, ks. dr hab. Sławomir Pawłowski SAC, prof. KUL – konsultor Rady ds. Ekumenizmu Episkopatu Polski, dr Anna Saj – lider ICPE Misja Polska, Koordynator Międzynarodowego Zespołu Posługi Polskojęzycznych Oddziałów Magnificatu, członek międzynarodowego zespołu doradczego CST Magnificatu, Danny Steyne (USA) -  lider zespołu apostolskiego Mountain of Worship oraz Witek Wilk - świecki, charyzmatyczny ewangelizator. 

Wydarzenie objął swym honorowym patronatem abp Stanisław Budzik. 

By wziąć udział w Nocy Chwały, która w tym roku odbywać się będzie w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym, należy się zapisać na stronie www.noc.chwaly.pl. Zapisy trwają do 31 grudnia.