Do lubelskiego seminarium duchownego zgłosiło się sześciu nowych kandydatów

RP,SD

publikacja 11.07.2018 19:50

11 lipca zakończyła się pierwsza rekrutacja kandydatów na pierwszy rok do Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Lublinie.

Do lubelskiego seminarium duchownego zgłosiło się sześciu nowych kandydatów Kandydaci na pierwszy rok studiów i formacji z ojcem duchownym - ks. Grzegorzem Ogorzałkiem i ks. prorektorem Zdzisławem Szostakiem seminarium.lublin.pl

Rekrutacja na pierwszy rok trwała od 9 lipca do 11 lipca. - Składała się z egzaminu i rozmowy wstępnej - mówi ks. dr Grzegorz Ogorzałek, ojciec duchowny w lubelskim seminarium.

Do lubelskiego seminarium duchownego zgłosiło się sześciu nowych kandydatów   Nowi kandydaci seminarium.lublin.pl Maciej, Piotr, Salomon, Bartosz, Mateusz i Robert to imiona młodzieńców, którzy zgłosili się do naszego seminarium i pozytywnie przeszli przez proces rekrutacji. Od października rozpoczną proces formacji. Serdecznie im gratulujemy, a tych, którzy zdecydują się jeszcze do nich dołączyć zapraszamy na wrześniową rekrutację – czytamy na stronie seminarium duchownego.

Drugi termin rekrutacji dla kandydatów na pierwszy rok formacji i studiów odbędzie się we wrześniu.