Nowy numer 27/2020 Archiwum
 • Moria
  23.01.2019 18:02
  Moria
  "Należy wystrzegać się zbyt łatwego ekumenizmu, który może sprawić, że charyzmatyczne grupy katolickie, zapominając o zachowaniu tożsamości, zjednoczą się bezkrytycznie z zielonoświątkowcami, nie mającymi źródeł w katolicyzmie"
  Kard. Joseph Ratzinger, Raport o stanie wiary, Kraków - Warszawa-Struga 1986, s. 132–133
  doceń 12
 • Hubal
  24.01.2019 16:49
  Należy wystrzegać sie monotonnych, typu trans modlitw, upadków na plecy, glosolalii a więc niezrozumiałej mowy, sugerowania, że teraz właśnie, w tej chwili działa palec Boży i uzdrawia. Generalnie nie lud Boży nie może wzywać Boga w tak przewrotny sposób - Bóg im odpowiada na kartkach Ewangelii - nie znam was.
  doceń 4
 • Quinque
  28.07.2019 21:35
  Quinque
  Ech, Powstań Panie jak pisał Leon X. Trzeba mieć nadzieję że Ci ludzie którzy dali się zwieść lipnymi charyzmatami, szybko nawrócą się ze swych błędów
  doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama