• facebook
 • rss
 • Biuro Karier pomaga znaleźć pracę

  Ks. Rafał Pastwa

  dodane 14.11.2013 20:55

  W dobie bezrobocia znalezienie dobrej pracy wydaje się być trudne. Biuro Karier KUL zorganizowało już po raz dziewiąty Targi Pracy i Praktyk. Studenci i absolwenci lubelskich uczelni mogli bezpośrednio przy stoisku wybranego pracodawcy zapytać o wymagania.

  Studenci wszystkich lubelskich uczelni uczestniczyli w Studenckich Targach Pracy i Praktyk. Hasło tegorocznych Targów brzmi „Znajdź swoje miejsce na rynku pracy”. Studenci i absolwenci mogli zapoznać się z ofertą ponad 50 pracodawców, zarówno międzynarodowych korporacji i firm ogólnopolskich, jak i pracodawców lokalnych. Absolwencii każdego wydziału mogli znaleźć coś dla siebie, bo udział zapowiedziały firmy reprezentujące różne branże. – Wystawianie stoiska konkretnej firmy na targach ma głęboki sens. Przede wszystkim szukamy potencjalnych pracowników ze znajomością języków obcych, najlepiej kilku jednocześnie. Jest to dla nas także możliwość zaprezentowania firmy – powiedziała przedstawicielka Genpact. 

  Organizatorem IX Targów Pracy i Praktyk jest Biuro Karier KUL, które zajmuje się udzielaniem bezpłatnej i profesjonalnej pomocy w zakresie wchodzenia na rynek pracy oraz aktywnego i świadomego poruszania się po nim. Każdy uczestnik, który wypełnił specjalny kwestionariusz może otrzymywać na swoją skrzynkę pocztową aktualne oferty pracy oraz informacje o aktualnych szkoleniach. – Prezentują się u nas firmy z całej Polski, ale i spoza naszego kraju. Absolwenci i studenci lubelskich uczelni mogą bezpośrednio zobaczyć jakie wymagania ma konkretny pracodawca – powiedziała Karolina Wojda z Biura Karier KUL.

   

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół