• facebook
  • rss
  • Wyniki pierwszego dnia rozgrywek

    ag

    dodane 01.05.2014 21:26

    Była zacięta walka, popis umiejętności i świetna zabawa. Znamy najlepsze zespoły w poszczególnych kategoriach wiekowych. Ci, z największą ilością punktów zagrają jutro o puchar IX Mistrzostw Polski Służby Liturgicznej w Halowej Piłce Nożnej o Puchar "Króluj nam Chryste".

     

    Kategoria Lektorzy młodsi

    FINAŁ A – 16 ZESPOŁÓW HALA KUL ul. Konstantynów 1G – 2 maja

    LM50  Opatów,

    LM20 Wąwolnica,

    LM17 Rajcza ,

    LM45 Przysietnica,

    LM8 Chojnice (awans z 3 miejsca w grupie),   

    LM 13 Mikołajów,

    LM 34 Cieplice,

    LM 21 Wola Rażniowska,

    LM 30 Stepnica,

    LM 37 Maków Mazowiecki (awans z 3 miejsca w grupie),   

    LM 29 Tomaszów Lubelski,

    LM 27 Przemyśl-Kaznów,

    LM 19 Grabno,

    LM Rzeszów – Budziwój,

    LM 51 Złotoria (awans z 3 miejsca w grupie),                                                       

    LM 23 Kluki (awans z 3 miejsca w grupie).   

     

    KATEGORIA Lektorzy młodsi

    FINAŁ B (miejsca 17 – 26 ) – 10 ZESPOŁÓW Hala Politechnika Lubelska ul. Nadbystrzycka 26 – 2 maja

    LM36  Warszawa (awans z 3 miejsca w grupie – gorszy bilans punktowy),

    LM Jasionówka (awans z 3 miejsca w grupie – gorszy bilans punktowy),

    LM9 Łasin (awans z 4 miejsca w grupie),

    LM6 Przeginia (awans z 4 miejsca w grupie),

    LM 24 Bełchatów (awans z 4 miejsca w grupie),   

    LM 10 Kiszków (awans z 4 miejsca w grupie),

    LM 46 Rzeszów (awans z 4 miejsca w grupie),

    LM 5 Radom(awans z 4 miejsca w grupie),

    LM 40 Gryfów Śląski (awans z 5 miejsca w grupie – najlepszy bilans punktowy),

    LM 16 Myślenice (awans z 5 miejsca w grupie – najlepszy bilans punktowy),   

     

    KATEGORIA Lektorzy młodsi

    FINAŁ C (miejsca 27-33) - 7 ZESPOŁÓW

    Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego ul. Podwale 11– 2 maja

    LM 14 Rudy (awans z 5 miejsca w grupie – gorszy bilans punktowy),

    LM 49 Nędza  (awans z 5 miejsca w grupie – gorszy bilans punktowy),

    LM 48 Stanica (awans z 5 miejsca w grupie – gorszy bilans punktowy),

    LM 42 Wieprzc (awans z 5 miejsca w grupie – gorszy bilans punktowy),

    LM 47 Gdańsk - Zaspa (awans z 6 miejsca w grupie),   

    LM 7 Ujeścisko (awans z 6 miejsca w grupie),

    LM 15 Osowiec - Węgry (awans z 6 miejsca w grupie),

     

    KATEGORIA Ministranci

    FINAŁ A – 16 ZESPOŁÓW HALA SPORTOWA UM ul. Chodźki Witolda 15 – 2 maja

     M9  Biskupice,

     M19 Przyszowa,

     M49 Przeworsk

     M45 Chełmek,

     M7 Gdańsk - Ujeścisko (awans z 3 miejsca w grupie),  

     M5 Białaczów,

     M53 Złotoria,

     M16 Ludźmierz,

     M34 Cieplice,

     M13 Radzionków (awans z 3 miejsca w grupie),   

     M27 Wielkie Oczy,

     M50 Przemyśl-Kazanów,

     M Św. Maciej Bełchatów,

     M21 Jadwiga Janów Lubelski,

     M6 Przeginia (awans z 3 miejsca w grupie),     

     M40 Legnica (awans z 3 miejsca w grupie).   

    Z uwagi na różną ilość zespołów w grupie (od 5 do 7 zespołów) przy awansie z trzecich miejsc liczono punkty i bramki jedynie w meczach z zespołami, które zajęły miejsca od 1 do 5.

     

    KATEGORIA Ministranci

    FINAŁ B (miejsca 17 – 26 ) – 10 ZESPOŁÓW Hala SP 52 im. Marii Konopnickiej

    ul. Władysława Jagiełły 11 – 2 maja

     M  Oksza (awans z 3 miejsca w grupie – gorszy bilans punktowy),

     M 20 Łęczna (awans z 3 miejsca w grupie – gorszy bilans punktowy)

    M43 Tomaszów Lubelski (awans z 4 miejsca w grupie),

    M15 Opole-Półwieś (awans z 4 miejsca w grupie),

    M28 Rzeszów (awans z 4 miejsca w grupie),   

    M46 Czarnocin (awans z 4 miejsca w grupie),

    M47 Katarzyna Witoni (awans z 4 miejsca w grupie),

    M44 Radom (awans z 4 miejsca w grupie),

    M10 Orzechów (awans z 5 miejsca w grupie – najlepszy bilans punktowy),

    M8 Chojnice – Par. Jezusa Chrystusa Kr. Wszechświata (awans z 5 miejsca w grupie – najlepszy bilans punktowy),   

     

    KATEGORIA Ministranci

    FINAŁ C (miejsca 27-34) - 8 ZESPOŁÓW

    Hala MOSiR Al. Zygmuntowskie 4 – 2 maja

    M 52 Gdańsk Emaus (awans z 5 miejsca w grupie – gorszy bilans punktowy),

    M14 Strzybnica  (awans z 5 miejsca w grupie – gorszy bilans punktowy),

    M 42 MBS Rzeszów (awans z 5 miejsca w grupie – gorszy bilans punktowy),

    M25 Poznań (awans z 6 miejsca w grupie),

    M36 Pruszków (awans z 6 miejsca w grupie),   

    M35 Mikołajki (awans z 6 miejsca w grupie),

    M37 Osiek (awans z 6 miejsca w grupie),

    M23 Łaski (awans z 7 miejsca w grupie),
     

    KATEGORIA Lektorzy starsi

    FINAŁ A – 16 ZESPOŁÓW HALA UP

    ul. Głęboka 31 – 2 maja

    LS17  Rychwałd,

    LS21 Opatów,

    LS29 Hrubieszów ,

    LS6 Sosnowiec,

    LS24 Bełchów  (awans z 3 miejsca w grupie),   

    LS27 Błażowa,

    LS4 Krzepice,

    LS5 Petrykozy,

    LS30 Szczecin,

    LS37 Osiek (awans z 3 miejsca w grupie),   

    LS57 Nockowa,

    LS44 Odechów,

    LS42 Janów Lubelski,

    LS52 Chwaszczyno,

    LS 16 Rdzawka (awans z 3 miejsca w grupie),                                                  

    LS25 Plewiska (awans z 3 miejsca w grupie).   

     

    KATEGORIA Lektorzy starsi

    FINAŁ B (miejsca 17 – 30 ) – 14 ZESPOŁÓW CRH Akademos ul. Symfoniczna 1 – 2 maja


    LS48  Wiry (awans z 3 miejsca w grupie – gorszy bilans punktowy),

    LS40 Jawor (awans z 3 miejsca w grupie – gorszy bilans punktowy),

    LS45 Niegowić (awans z 4 miejsca w grupie),

    LS14 Koszęcin (awans z 4 miejsca w grupie),

    LS28 Zaczernie (awans z 4 miejsca w grupie),

    LS19 Kąty (awans z 4 miejsca w grupie),

    LS8 Lalkowy (awans z 4 miejsca w grupie),

    LS9 Grażawy (awans z 4 miejsca w grupie),

    LS49 Opoczno (awans z 5 miejsca w grupie),

    LS58 Przeginia (awans z 5 miejsca w grupie),  

     LS43 Rzeszów (awans z 5 miejsca w grupie),    

    LS18 Kielce (awans z 5 miejsca w grupie),   

    LS51 Sochaczew (awans z 5 miejsca w grupie),   

    LS47 Zakliczyn (awans z 5 miejsca w grupie),   

     

    KATEGORIA Lektor starszy

    FINAŁ C (miejsca 31-42) - 12 ZESPOŁÓW

    Zespół Szkół nr 5 im. Jana Pawła II ul. Elsnera 5 – 2  maja

    LS56 Urzejowice (awans z 6 miejsca w grupie),

    LS54 Płońsk (awans z 6 miejsca w grupie),

    LS20 Łęczna  (awans z 6 miejsca w grupie),   

    LS34 Malbork (awans z 6 miejsca w grupie),   

    LS10 Sokoły (awans z 6 miejsca w grupie),   

    LS13 Kobiór (awans z 6 miejsca w grupie),  

    LS7 Sopot (awans z 7 miejsca w grupie),   

    LS55 Kraków-Mogile(awans z 7 miejsca w grupie),   

    LS38 Dobrem (awans z 7 miejsca w grupie),   

    LS36 Pruszków (awans z 7 miejsca w grupie),   

    LS50 Giedlarowa (awans z 7 miejsca w grupie),  

     LS15 Dzielów (awans z 7 miejsca w grupie),   

     


     

    «« | « | 1 | » | »»
    oceń artykuł

    Zobacz także

    Komentowanie dostępne jest tylko dla .

    Reklama

    Zapisane na później

    Pobieranie listy

    Reklama

    przewiń w dół