• facebook
 • rss
 • Promocja: Kozidrak wystąpi z Ani Mru Mru

  rp

  dodane 27.04.2015 13:00

  Piłkarskie sławy, Beata Kozidrak i kabaret Ani Mru Mru będą promować w Polsce województwo lubelskie. Nie zabraknie też lubelskiego cydru. Natomiast w gronie ambasadorów Lubelszczyzny zabrakło braci Cugowskich.

  - Nie wiemy jeszcze ile ta kampania będzie kosztować, ale jesteśmy gotowi na wszystko. Gdybyśmy jej teraz nie zorganizowali, byłoby to grzechem zaniedbania - powiedział podczas konferencji prasowej Sławomir Sosnowski, marszałek województwa lubelskiego.

  Podczas konferencji ogłoszono wiosenno-letni kalendarz promocyjny województwa. Ambasadorzy Lubelszczyzny będą przez kilka miesięcy w całym kraju promować markę województwa.

  Jednak akcja będzie sięgać także poza granice kraju. Już w maju rozpocznie się kampania bilbordowi w portach lotniczych w Dublinie i Sztokholmie. Wszystko po to, by Lublin i region odwiedzało coraz więcej turystów. Organizatorzy kampanii nie ukrywają, że reklama może przyciągnąć również inwestorów.

  W czerwcu odbędzie się festiwal „Lubelskie-smakuj życie”. Podczas festiwalu na scenie wystąpi lubelski kabaret Ani Mru Mru oraz „Bajm”. W kolejnych miesiącach odbędzie się ich wspólna trasa koncertowa i kabaretowa po Polsce. Marcin Wójcik zdradził, że w jednym ze skeczów wystąpi Beata Kozidrak.

  Lubelscy artyści mają już za sobą wspólny koncert muzyczny i kabaretowy. - Po takim koncercie w Opolu fani, którzy przyszli do garderoby po autografy, pytali czy jest taka możliwość by powtórzyć tego typu koncert - powiedziała Beata Kozidrak.

  W lipcu w Lublinie zostanie zorganizowana Lubelska Noc Kabaretowa. Na ten miesiąc zaplanowano również turniej piłkarski o puchar marszałka województwa z udziałem drużyn zagranicznych.

  W sierpniu odbędą się wydarzenia, które na stałe wpisane są już w kalendarz imprez: Festiwal Filmu i Sztuki „Dwa Brzegi”, Letnia Akademia Filmowa w Zwierzyńcu oraz Zawody Balonowe SPA Nałęczów.

  Nowością będzie wrześniowe święto „Młodego Cydru” oraz kampania wysyłania kartek pocztowych ze specjalnymi znaczkami, które zostaną wydane na tę okazję.

   

   

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół