• facebook
 • rss
 • Nie ma innej twarzy niż ludzka

  rp

  dodane 06.04.2016 10:45

  Miło usłyszeć, że się ma ludzką twarz. Tym bardziej dobrze, gdy się słyszy, że nasza działalność i aktywność ma także ludzki charakter. Dla jednych "ludzka twarz czegokolwiek" to bzdura, dla innych to coś zasadniczego. Ci drudzy nie poprzestają na deklaracjach.

  Utarło się przekonanie w naszej wschodnioeuropejskiej mentalności, że mówienie i myślenie o biznesie, pieniądzach, działalności gospodarczej nie powinno być obciążone żadnymi elementami etyki, psychologii zarządzania czy kolejnymi szkoleniami, które kończą się kawą, uściskiem dłoni i poczuciem straty czasu.

  Okazuje się jednak, że pokolenie studentów mocno wierzy w sens tego typu połączeń, bo studenci przekonują się o skuteczności tego typu narzędzi i działań, no i kontaktują się z rówieśnikami z zagranicy.

  Współczesny student jest albo nijaki, albo totalnie oddany rozwojowi, poszukiwaniom i nauce - chłonie jak gąbka przydatne jego zdaniem treści i umiejętności, które natychmiast wykorzystuje w sytuacjach praktycznych. Jeśli coś się nie sprawdzi, to do tego nie wróci.

  Koło Naukowe Studentów Psychologii  Zarządzania i organizacja studencka „Antyrama” z katolickiego uniwersytetu w Lublinie organizują po raz trzeci konferencje połączoną z warsztatami. Wydarzenie nosi tytuł: „Ludzka twarz biznesu”. - Na czwartkowe i piątkowe wykłady zapraszamy wszystkich chętnych, natomiast w sobotę odbędą się warsztaty szkoleniowe w małych grupach - mówi Anastazja Zawiślak, przewodnicząca KNPZ.

  Trzydniowe wydarzenie rozpoczyna się w czwartek, 7 kwietnia, o 17.00. Tuz po otwarciu nastąpi wykład: „Naturalna Psychologia Biznesu”. Kolejnego dnia, od 10.00 do 17.00 czeka na uczestników całe mnóstwo ciekawych prelekcji o różnorodnej tematyce. W sobotę natomiast od godz. 10.00 do 13.00 odbędą się warsztaty dotyczące zakładania własnego biznesu, sposobu jego prowadzenia oraz umiejętności podejmowania potrzebnych i niezbędnych zmian. Konferencja odbywać się będzie na KUL, w sali C-1031 Collegium Joannis Pauli II. Link do wydarzenia: www.facebook.com/LUDZKA-TWARZ-BIZNESU-Konferencja-322047851155074/.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół