• facebook
 • rss
 • Biznes i przyroda

  Anna Viljanen

  dodane 08.04.2016 18:38

  Konferencję i szkolenia zorganizowano po to, by wyjść naprzeciw młodym ludziom szukającym swojej drogi. Pomysł i realizacja to zasługa samych studentów.

  Sala wypełniła się pełnymi pasji i chęci studentami, którzy potrzebują wskazówek i mentorskich porad. Zebranych krótko przywitali dr Andrzej Januszewski, zastępca dyrektora Instytutu Psychologii, oraz Mariusz Sagan, radny Urzędu Miasta Lublin.

  Pojawili się wreszcie charyzmatyczni prelegenci – Łukasz Bożycki i Paweł Fortuna. Rozpoczęli od błyskotliwych anegdot, za pomocą których przedstawili zebranym obraz dwóch światów – biznesu i przyrody. Okazało się z treści wystąpienia specjalistów, że mają one więcej wspólnych punktów, niż mogłoby się wydawać. Sala nieraz rozbrzmiewała głośnym śmiechem.

  – Chodzi o to, że młodzi ludzie są zmęczeni teorią z książek. Oni chcą czegoś konkretnego, jasnych informacji. Tutaj mogą spotkać biznesmenów – praktyków, nie teoretyków. Mogą z nimi porozmawiać, dotknąć ich, przekonać się, że to zwyczajni ludzie. To jest właśnie „Ludzka Twarz Biznesu”  – tłumaczy Paulina Kostrzewa, główna organizatorka III edycji tego wydarzenia.

  Tym razem konferencja organizowana jest wspólnie przez organizację studentów „Antyrama” i Koło Naukowe Psychologii Zarządzania KUL. – Połączyliśmy swoje siły, nawiązaliśmy owocną współpracę. Tym razem nie działamy równolegle, tylko tworzymy razem coś o wiele większego i lepszego niż gdybyśmy pracowali oddzielnie  – dodaje Anastazja Zawiślak, prezes KNPZ.

  «« | « | 1 | » | »»

  TAGI: BIZNES, KUL, PRZYRODA

  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół