• facebook
 • rss
 • Poradnia Zdrowia KUL w nowej odsłonie

  jj

  dodane 11.10.2017 13:52

  Po trwającym przeszło miesiąc remoncie uroczyście poświęcono odnowioną nie tylko wizualnie, ale także kadrowo, przychodnię KUL.

  Poradnia Zdrowia na KUL działa już blisko 20 lat. 2 września rozpoczął się remont, w czasie którego odnowiona została poczekalnia, gabinet zabiegowy oraz częściowo gabinet stomatologiczny.  - Dalsze remonty będziemy sukcesywnie planować jeśli tylko pozwolą nam na to finanse - mówi kierownik przychodni lekarz stomatolog Rafał Bzdyrak. 

  Przychodnia KUL odnowiona została nie tylko wizualnie. - Rozwinęliśmy nasze usługi - podkreśla kierownik. - Mamy dodatkowych specjalistów: kardiologa, neurologa, diabetologa, endokrynologa, w tym tygodniu do zespołu dołączy także dietetyk. Złożyliśmy także projekt o dofinansowanie zakupu sprzętów, w które chcielibyśmy jeszcze przychodnię zaopatrzyć, byśmy mogli świadczyć jeszcze lepsze usługi dla naszych pacjentów. Już wkrótce planujemy także dodatkowo przeprowadzać badania kierowców. 

  - To miejsce zawsze było i jest bardzo ważne dla KUL - zaznacza rektor KUL ks. prof. Antoni Dębiński. - Z punktu widzenia wspólnoty, możliwość korzystania na miejscu z usług lekarzy, pielęgniarek i stomatologów jest niezastąpiona. Ufam, że będziemy to miejsce odwiedzali z ogromną satysfakcją, że to co nas otacza jest ładnie wykonane. 

  Przeprowadzony remont jak zapewnia Rafał Bzdyrak jest  zapowiedzią kolejnych, natomiast Renata Horbaczewska wiceprezes Fundacji Rozwoju KUL podkreśla, że  sercem przychodni jest przede wszystkim kadra. - Będziemy się starać sukcesywnie odnawiać wszystkie te miejsca, którego jeszcze potrzebują jednocześnie zwracając uwagę, że mamy świetnie wyszkoloną kadrę, z której jesteśmy bardzo dumni. 

  O tym, że lekarze pracujący w Poradni Zdrowia KUL są znakomitymi specjalistami przekonują wielokrotne mistrzynie Polski w piłce ręcznej MKS Perła Lublin. - Od września została podpisana umowa o współpracy z poradnią więc nasze piłkarki oficjalnie będą korzystały ze świadczeń medycznych i stomatologicznych w tej właśnie przychodni - informuje duszpasterz MKS Perła Lublin ks. Grzegorz Bzdyrak.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół