Nowy numer 24/2018 Archiwum

Konkurs o indeks

Indeks na kierunek studiów „administracja” na rok akademicki 2013/2014 jest nagrodą główną w dwóch konkursach, które organizuje Instytut Administracji KUL.

W konkursie na pracę pisemną pt. „Funkcjonowanie wybranej instytucji publicznej w Polsce” oraz w I Ogólnopolskim Teście Wiedzy o Administracji Publicznej można wygrać indeks. Celem konkursu oraz testu jest poszerzanie wiedzy uczniów na temat struktur administracji publicznej w Polsce oraz zachęcenie ich do rozwijania umiejętności indywidualnego poszukiwania informacji w tym zakresie czy też proponowania zmian w ich funkcjonowaniu. Uczestnikami konkursu i testu mogą być uczniowie klas II i III wszystkich typów szkół ponadgimnazjalnych w kraju, dających możliwość uzyskania świadectwa dojrzałości. Terminy zgłoszeń: prace pisemne należy nadsyłać do 15 kwietnia br. Zgłoszenia do testu: do 30 kwietnia br. – test zostanie przeprowadzony w ramach Dni Wydziału Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji „LEXALIA” 21 maja br. Patronat Honorowy nad konkursem oraz testem objęli: Minister

Więcej szczegółów na: http://www.kul.pl/wygraj-indeks-na-administracje,art_41761,1357500960,0.html

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma