Nowy numer 03/2020 Archiwum
 • Kostek
  28.06.2013 00:27
  Naszemu Kiko ten tytuł się należy za wierność nauce zawartej w encyklice Humane Vite Pawła VI. Skutecznie zachęca małżeństwa do otwartości na życie i uznania że to Bóg jest jego Panem. Dzisiaj gdy Polska i Europa się wyludnia z chrześcijan czyja wychodzi racja? Czy Pawła VI? Czy tych "postępowych" katolików co pisali petycje za odwołaniem jego? Poza tym Kiko należy się tytuł za zachętę do misji rodzin, która może być sposobem na ewangelizację Chin. Jeżeli chodzi o Pawła VI i jego encyklikę to warto przeczytać krótki fragment książki Vittoria Messoriego "Przemyśleć historię",
 • Kostek
  28.06.2013 07:11
  Mam prośbę do moderatora aby dodać zt tych trzech tylko ten mój ostatni komentarz. Bo poprostu porawiałem treść którą chciałem napisać.
  doceń 0
 • Jasiek
  29.06.2013 08:03
  Tytuł niczym z Radia Erywań: w zasadzie to jest prawda z małymi wyjątkami:

  - to nie jest prawda, tylko kompromitacja,

  - nie odnosi się do Kika tylko KUL, który "honoruje" takie postaci jak Kiko czy Janukowycz, organizuje studia genderyzmu we współpracy z katolikożernymi ośrodkami itp.
  doceń 17
 • sektaNeokatechumenat
  23.04.2019 22:25
  O takich "prorokach naszych czasów" ostrzegał sam Jezus: "Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, ale wewnątrz są drapieżnymi wilkami."
  doceń 2

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama