Nowy numer 28/2018 Archiwum

Tornistry pełne uśmiechów

Caritas Archidiecezji Lubelskiej po raz drugi z rzędu przeprowadziło kampanię "Tornister pełen uśmiechów". Jej celem było przygotowanie wyprawek szkolnych dla najbardziej potrzebujących uczniów z archidiecezji lubelskiej.

Symboliczny finał kampanii odbył się 8 września w parafii św. Michała Archanioła w Lublinie przy ul. Fabrycznej. O 10.30 odprawiona została uroczysta Msza św. z okolicznościową homilią ks. Wiesława Kosickiego, dyrektora Caritas archidiecezji lubelskiej.

Po zakończeniu Mszy św. Caritas przekazało wyprawki szkolne dla 50 uczniów z terenu Lublina. W roku 2012 w wyprawki wyposażone zostało ponad 150 plecaków.

W tym roku wsparciem objętych zostało 400 uczniów. Szacunkowa wartość wyprawek to 40 tys. zł. 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma