Nowy numer 48/2023 Archiwum

Rozstrzygnięcie konkursu "Gościa Niedzielnego"

Wyniki głosowania pokazały wyrównany poziom nadesłanych do Redakcji "Gościa" prac. Jednak za najlepszą prace uznano fotografię Ewy Marii Łaskarzewskiej.

Od 1 do 6 stycznia 2014 roku była możliwość zagłosowania na wybrane zdjęcie. Głosy szanownych Internautów zostały wzięte pod uwagę przez jury, które ostatecznie zdecydowało o tym, kto w tym roku otrzyma nagrodę. Zwracano uwagę na oryginalność pomysłu i jakość wykonanego zdjęcia, estetykę fotografii oraz nawiązanie do chrześcijańskiej symboliki. Internauci oddawali swoje głosy na 10 prac. Według podliczonych głosów wynik oznacza, że poziom był wyrównany. Zwyciężyła praca pani Ewy Marii Łaskarzewskiej uzyskując 106 punktów w głosowaniu. Praca nadesłana przez Laureatkę przedstawia starą szopkę, która została wykonana na zamówienie. Szopka ta przypomina Autorce klimat świąt z dzieciństwa.

Kolejne miejsca w konkursie kolejno zajęli: Magdalena Orczykowska, Bartek Siedlecki, Emilia Dąbek, Danuta Cyzman, s. Irena Bobkowska, Marianna Pawelec, Autor zdjęcia szopki w kościele na Tatarach, Ewa Zyśk oraz Maciej Morawski. Zwycięzcy gratulujemy, jak również pozostałym uczestnikom konkursu.
 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy