Nowy numer 33/2018 Archiwum

Majdan na KUL-u

Pierwszy dzień wiosny był zarazem dniem otwartym mającej już 95 lat uczelni. W tym dniu w holu głównym stanęła wystawa zdjęć Jakuba Szymczuka przedstawiająca tragiczne wydarzenia w Kijowie.

  Jan Drzymała /GN Lubelski "Gość" i KUL współpracują w ramach akcji "Widzisz wyraźniej, rozumiesz więcej". Spotkanie z Jakubem Szymczukiem było jednym z elementów tej współpracy. Więcej o wystawie i spotkaniu z fotoreporterem "Gościa", a także jego zdjęcia z Ukrainy można znaleźć TUTAJ.

« 1 »
TAGI:

Zobacz także

  • jazmig
    23.03.2014 12:21
    Czy pokazano tam sceny przemocy majdaniarzy wobec milicjantów? Rzucanie kamieniami, butelkami z benzyną, ataki buldożerem itd?

    Czy pokazano co wyrabiają "żołnierze Majdanu" w urzędach, prokuraturach i stacjach TV?

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma