Nowy Numer 29/2018 Archiwum

W obronie życia pojechali na Hel

- Każdy z uczestników przez czas trwania rajdu wszystkie swoje trudności i zmagania ofiarowywał w intencji obrony tych najmniejszych i najbardziej bezbronnych - mówi Monika Zioło.

10 dni pielgrzymowania, modlitwy, zmęczenia i radości. KSM AL po raz pierwszy  podjął się organizacji Rajdu dla Życia. - Był to czas wielkiej walki duchowej, poświęcenia, rozmów, a zwłaszcza obrony godności życia poczętego – mówi Monika Zioło. - Każdy z uczestników przez czas trwania rajdu wszystkie swoje trudności i zmagania ofiarowywał w intencji obrony tych najmniejszych i najbardziej bezbronnych. Nie potrafimy ocenić jaki skutek odniosła nasza modlitwa na rowerze, wierzymy jednak, że Bóg pokierował ją do tych, którzy najbardziej jej w tym momencie potrzebowali. Ten czas nie tylko odmienił w jakiś sposób życie innych, ale odmienił zwłaszcza nasze życie – uczestników rajdu. Każdego dnia na trasie wśród upałów, zmęczenia, czasem  i nerwów uczyliśmy się pokory i cichości. Uczyliśmy się cieszyć z każdej góry, która była przed nami, by móc jeszcze więcej dać  z siebie, jeszcze więcej ofiarować. Mamy nadzieję, że dzięki naszym modlitwom, rozmowom z ludźmi, wysiłkom, przywróciliśmy choć w małej części godność ludzkiego życia –dodała Monika.

 Rajd wyruszył z Włodawy na Hel. Celem było ukazanie piękna ludzkiego życia i jego godności od poczęcia.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma