Nowy numer 33/2018 Archiwum

Druga tura

Od siódmej rano trwają wybory prezydenckie. Frekwencja na godz. 12 na Lubelszczyźnie wyniosła nieco ponad 17,4 proc. a w samym Lublinie 17,7. To prawie identyczne dane jak te sprzed dwóch tygodni.

Najwyższą frekwencję do godz. 12 w miastach naszego regionu zanotowano w Kraśniku - 19.4 proc. natomiast jak zwykle najliczniej do urn poszli mieszkańcy gminy Godziszów w powiecie janowskim. Tam do godz. 12 zagłosowało ponad 33 proc uprawnionych. 

W drugiej turze otrzymujemy jedną kartę do głosowania. Znajdują się na niej nazwiska dwóch kandydatów. Żeby oddać ważny głos na jednego z kandydatów, musimy umieścić znak „x” bądź „+” w kratce przy jego nazwisku. Karta wypełniona w jakikolwiek inny sposób, będzie oznaczała oddanie głosu nieważnego.

Na Lubelszczyźnie do tej pory głosowanie odbywa się bez zakłóceń. Pierwsze sondażowe wyniki poznamy po 21.00. Natomiast na oficjalne wyniki poczekamy najprawdopodobniej do poniedziałkowego wieczora. 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma