Nowy numer 49/2020 Archiwum

Noc Chwały

Noc sylwestrowa to doskonała okazja, by uwielbiać Pana Boga. Od kilku lat w Lublinie odbywa się w tym czasie Noc Chwały. Tak będzie i w tym roku.

- Wszystko co robimy, robimy ze względu na Niego i dla Niego. Chcemy, aby w naszym życiu królował Jezus! To będzie czas rzucania naszych koron przed Jego tronem i otwierania zastałych drzwi w naszym życiu, które nadal muszą ujrzeć światło Króla Chwały - podkreślają organizatorzy.

Gdy czytamy Słowo Boże, kiedy Bóg objawiał się w swojej chwale, zawsze działy się potężne cuda, Izrael odnosił zwycięstwo, a Bóg w ponadnaturalny sposób troszczył się o swój lud. Tej nocy chcemy być jak Mojżesz, który choć widział ponadnaturalne dzieła Boga, wciąż pragnął więcej i wołał: "Ukaż mi swoją chwałę!" (Wj 33,18).

Noc Chwały to niezapomniany czas, który już po raz siódmy odbędzie się w Lublinie. To ekskluzywne spotkanie ludzi Jezusa. Czego możecie się spodziewać? Z pewnością głośnego i ekspresyjnego uwielbienia, wiele zabawy, radości i tańca. Słowa, które głoszone z mocą, przemienia serca, świadectwa o znakach i cudach, które dzieją się tu i teraz, radości ze wspólnoty ludu Bożego, zabawy, która nigdy się nie kończy, bo jest zabawą w Duchu Świętym. Jednak przede wszystkim możecie z utęsknieniem wyczekiwać słodkiej obecności Pana i ciężaru Jego chwały, tak jak w Przybytku Dawida.

Przyjdź i świętuj z nami! Pozwól Bogu dotknąć cię tak jak on tego pragnie!

Informacje na stronie noc.chwaly.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama