GN 32/2018 Archiwum

U Matki Bożej Płaczącej

Tego dnia modlili się razem lubelscy biskupi i czciciele Matki Bożej Płaczącej, biskup Bronisław Bernacki z diecezji odesko- symferopolskiej na Ukrainie oraz misjonarze, których obecność nie była przypadkowa.

Głównym celebransem Mszy św. pontyfikalnej był bp Bernacki z diecezji odesko-symferopolskiej na Ukrainie, który przyjechał do Lublina na zaproszenie metropolity lubelskiego. – Dziękuję za zaproszenie do wygłoszenia rekolekcji kapłańskich dla księży Odessie w ubiegłym roku. Wdzięczny jestem za możliwość poznania niełatwych realiów ewangelizacji na Ukrainie, zwłaszcza na tle trwających działań wojennych. Wspieramy dziś modlitwą wszystkie dzieła apostolskie ks. biskupa, kapłanów i wiernych – mówił abp Stanisław Budzik, zwracając się do bp. Bernackiego.

Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma