Nowy numer 33/2018 Archiwum

Po 4200 zł prezydenckiej nagrody dla 128 nauczycieli

Prezydent Lublina uhonoruje nagrodami pieniężnymi 128 nauczycieli, w tym 25 dyrektorów i 103 nauczycieli szkół oraz placówek prowadzonych przez miasto Lublin.

Podczas uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej, która odbędzie się w Muzeum Lubelskim na Zamku w Lublinie, prezydent Krzysztof Żuk nagrodzi nauczycieli i dyrektorów przedszkoli, szkół oraz innych placówek prowadzonych przez miasto za wybitne osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze.

Jak informuje rzecznik prasowy prezydenta miasta, każdy z uhonorowanych pedagogów otrzyma 4200 zł.

Akcentem artystycznym uroczystości będzie występ orkiestry ze Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie.

Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbędzie się w 13 października o 13.00 w Muzeum Lubelskim w Lublinie przy ul. Zamkowej 9.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma