Nowy numer 44/2020 Archiwum

Raz papież, raz cyniczny milicjant. Po prostu aktor

Piotr Adamczyk będzie gościem Chełmskiego Domu Kultury w ramach "Seansu z Gwiazdą". Mamy podwójne wejściówki dla naszych Czytelników.

Piotr Adamczyk będzie gościem specjalnym „Seansu z Gwiazdą” 15 listopada o godz.18.00 w ChDK. Aktor spotka się z publicznością bezpośrednio po projekcji filmu „Jestem mordercą”. Adamczyk za spotkanie nie weźmie honorarium, lecz postanowił je przekazać na cele społeczności lokalnej. – Jesteśmy zaskoczeni i wzruszeni, bo to piękny gest - mówi Małgorzata Paździor-Król, dyrektor Chełmskiego Domu Kultury.

– To jeden z najbardziej popularnych polskich aktorów filmowych i teatralnych, dlatego cieszę się, że mieszkańcy Chełma, ale nie tylko, będą mieć okazję do tego spotkania – dodaje.

Piotr Adamczyk urodził się 21 marca 1972 r. w Warszawie. Na dużym ekranie zadebiutował jako Krzyś w „Uczniu diabła”. Najbardziej znany jest z roli Karola Wojtyły w filmach „Karol –  człowiek, który został papieżem” oraz „Karol – papież, który pozostał człowiekiem”. Często grywa także w komediach romantycznych. Zajmuje się również dubbingiem.

Pierwsze trzy osoby, które wyślą e-mail na adres naszej redakcji, będą mogły odebrać podwójne wejściówki w kasie ChDK na seans i spotkanie z aktorem.

Mamy również trzy podwójne wejściówki dla naszych Czytelników na koncert Krzysztofa Napiórkowskiego, który wystąpi także w Chełmskim Domu Kultury. Trzy pierwsze osoby, które wyślą e-mail na nasz adres z imieniem i nazwiskiem, będą mogły odebrać bilety w kasie biletowej ChDK. Artysta wystąpi 13 listopada o godz. 19.00.

Napiórkowski jest wokalistą, autorem tekstów, kompozytorem i pianistą. Dotychczas ukazały się jego trzy solowe albumy „introspekcja”, „Drugi oddech” i „Ziemie obiecane”. Wziął udział w nagraniu płyty „Granie Herberta” i skomponował muzykę do filmu fabularnego „Prezent” w reżyserii Dominiki Długokęckiej. Napiórkowski swobodnie sięga po różne stylistyki, których wspólnym mianownikiem są wyważone, bogate kompozycje, a także pełne dystansu do świata, poetyckie teksty piosenek.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama