Nowy numer 45/2018 Archiwum

Niedzielna wiara to za mało

Przeszło 400 osób raz w tygodniu spotyka się w chełmskim sanktuarium. Są wśród nich uczniowie, są i dziadkowie. Wszyscy chcą pogłębiać swą relację z Jezusem.

W parafii pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny na „górce chełmskiej” trwa Seminarium Odnowy Wiary. Do udziału w nim zaproszono każdego. Że aż tylu odpowie na zaproszenie, inicjatorzy seminarium nie przewidzieli. – Przygotowaliśmy plakaty i ulotki, które wysłano do wszystkich chełmskich parafii. Nasze seminarium reklamowaliśmy też w radiu i mówiliśmy o nim od dawna podczas ogłoszeń w kościele, ale takiego odzewu się nie spodziewaliśmy – mówi ks. Paweł Gołofit, wikariusz w parafii NNMP w Chełmie i współorganizator Seminarium Odnowy Wiary.

Dostępne jest 11% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy