Nowy numer 22/2020 Archiwum

Zmarła Beata Nowak. Będzie nam jej bardzo brakować

Charyzmatyczna polonistka III LO im. Unii Lubelskiej i członkini zarządu stowarzyszenia „Agape” zmarła po długiej i wyczerpującej chorobie 14 września wieczorem w szpitalu w Lublinie.

W styczniu 2016 r. lekarze zdiagnozowali u niej mielofibrozę czyli włóknienie szpiku. Beata była wspierana przez ten czas przez swoją rodzinę, uczniów, byłych uczniów, a także kolegów i koleżanki z III LO im. Unii Lubelskiej oraz osoby z innych środowisk.

Siostrze, bratu i mamie Beaty oraz przyjaciołom składamy szczere wyrazy współczucia i łączymy się w bólu. To dla wielu środowisk w Lublinie wielka i bolesna strata.

W sobotę w parafii Nawrócenia św. Pawła w Lublinie o godz. 10.00 zostanie odprawiona Msza św. za Beatę, zaś w niedzielę o godz. 14.00 w Nowym Żmigrodzie (woj. podkarpackie) w kościele św. Piotra i Pawła odbędą się uroczystości pogrzebowe.

Prosimy o modlitwę i solidarność z tymi, którzy najbardziej cierpią z powodu odejścia Beaty.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama