Nowy numer 22/2020 Archiwum

Zmarł Franciszek Kot, znany i ceniony lekarz związany z Józefowem nad Wisłą

Jego pogrzeb odbędzie się 3 listopada w kościele parafialnym w Opolu Lubelskim.

Franciszek Kot urodził się w 1935 r. we Franciszkowie. Po szkole podstawowej uczęszczał do Biskupiaka w Lublinie. Szkołę felczerską ukończył w Chełmie. Następnie podjął studia na Wydziale Lekarskim w Lublinie, które ukończył w 1969 r.

Pracował w wiejskich ośrodkach zdrowia. W Józefowie nad Wisłą pracę rozpoczął w 1974 r. Wtedy też zdał specjalizację z pediatrii.

Po 40 latach pracy zawodowej przeszedł na emeryturę. Interesował się sportem, głównie piłką nożną. Kochał przyrodę, jego wielką pasją była działka. Był dobrą ostoją swojej rodziny. W środowisku był ceniony za uprzejmość, kulturę osobistą i wiedzę. Pozostawił żonę, córki i syna oraz wnuki i prawnuczkę.

Pogrzeb śp. Franciszka Kota odbędzie się w piątek 3 listopada o godz. 11.30 w kościele w Opolu Lubelskim. Dalsza część uroczytsości pogrzebowych odbędzie się na cmentarzu w Opolu Lubelskim.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama