Nowy numer 23/2020 Archiwum

Wyjątkowy film na 100 - lecie KUL

Zbliżający się nowy 2018 rok jest rokiem Jubileuszu 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Z tej okazji uczelnia przygotowała film „Od 100 lat jest KUL”.

Uniwersytecka premiera filmu miała miejsce 19 grudnia podczas opłatka społeczności akademickiej KUL.

Spot reklamowy jest impresją filmową, w której dwoje bohaterów odbywa symboliczną podróż przez 100 lat dziejów uczelni. - Film został bardzo dobrze przyjęty nie tylko przez widzów w auli uniwersyteckiej, ale także przez użytkowników mediów społecznościowych - informuje Lidia Jaskuła rzecznik KUL. - Niezwykle nas cieszą entuzjastyczne reakcje naszych absolwentów i studentów - dodaje. 

Bez wątpienia film największe emocje wzbudzi właśnie w absolwentach, którzy oglądając sceny nawiązujące do lat minionych będą zapewne z rozrzewnieniem wspominać swoje studenckie lata. 

100 LAT KUL
Tv KUL - telewizja dla Ciebie!

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama