Nowy numer 23/2020 Archiwum

Abp Budzik w odwiedzinach u misjonarzy w Brazylii

Metropolita lubelski spotkał się m.in. z wiernymi parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Valparaiso i przekazał papieskie błogosławieństwo proboszczowi.

Metropolita lubelski spotkał się m.in. z polskimi misjonarzami pracującymi w archidiecezji Brasilia i w diecezjach Luziania i Anapolis. Abp Budzik w odwiedzinach u misjonarzy w Brazylii   Modlitwa z wiernymi parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Valparaiso SB /Twitter Na swoim koncie twitterowym metropolita lubelski poinformował o odwiedzinach proboszcza i wspólnoty parafialnej w Valparaiso w Brazylii. „Wierni z parafii NSPJ w Valparaiso radują się z papieskiego odznaczenia dla swojego proboszcza i dziekana, ks. Prałata Józefa Ciesielczuka w 15. rocznicę jego pracy duszpasterskiej w Brazylii” - napisał abp Stanisław. Abp Budzik w odwiedzinach u misjonarzy w Brazylii   Abp Budzik przekazuje odznaczenie papieskie dla ks. Prałata Józefa Ciesielczuka SB /Twitter Podczas podróży pasterskiej po Ameryce Łacińskiej metropolita lubelski odwiedzi księży misjonarzy pochodzących z archidiecezji lubelskiej. Spotkał się już z księdzem Józefem Ciesielczukiem, pracującym w Brazylii, w planie jeszcze spotkanie z księżmi: Dariuszem Jaworskim i Tomaszem Bartmańskim pracującymi w Ekwadorze.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama