Metropolita lubelski spotkał się m.in. z wiernymi parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Valparaiso i przekazał papieskie błogosławieństwo proboszczowi.
Metropolita lubelski spotkał się m.in. z polskimi misjonarzami pracującymi w archidiecezji Brasilia i w diecezjach Luziania i Anapolis.
Modlitwa z wiernymi parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Valparaiso
SB /Twitter
Na swoim koncie twitterowym metropolita lubelski poinformował o odwiedzinach proboszcza i wspólnoty parafialnej w Valparaiso w Brazylii. „Wierni z parafii NSPJ w Valparaiso radują się z papieskiego odznaczenia dla swojego proboszcza i dziekana, ks. Prałata Józefa Ciesielczuka w 15. rocznicę jego pracy duszpasterskiej w Brazylii” - napisał abp Stanisław.
Abp Budzik przekazuje odznaczenie papieskie dla ks. Prałata Józefa Ciesielczuka
SB /Twitter
Podczas podróży pasterskiej po Ameryce Łacińskiej metropolita lubelski odwiedzi księży misjonarzy pochodzących z archidiecezji lubelskiej. Spotkał się już z księdzem Józefem Ciesielczukiem, pracującym w Brazylii, w planie jeszcze spotkanie z księżmi: Dariuszem Jaworskim i Tomaszem Bartmańskim pracującymi w Ekwadorze.
Wyraź swoją opinię
napisz do redakcji:
gosc@gosc.plpodziel się