Nowy numer 33/2019 Archiwum

Zobacz także

Polecamy

 • halinkaa
  02.03.2018 11:29
  czy pani badaczka wyjaśniła kto stworzył bolszewików, finansował i podpowiadał podobne projekty społeczne
  doceń 5
 • andrew1226
  04.03.2018 16:38
  Ja myślę, że w Lublinie i okolicach jest dużo wydarzeń w życiu Kościoła, które można by omówić i należy, ale niekoniecznie musi to być wydarzenie firmowane przez Gazetę Wyborczą.
  doceń 3
 • andrew1226
  04.03.2018 16:48
  Gazeta Wyborcza mająca wszelką wolność w formułowaniu swoich mysli, nie będącą przedmiotem jakiejkolwiek opresji, głosi treści dalekie od chrześcijańskich używając form tak dalekich od miłości bliźniego, ze nie widzę powodów, żeby szacowna gazeta katolicka, jaką jest Gość Niedzielny musiał promować jej działania. Tylko czekać jak Wysokie obcasy z "aborcja jest OK" będą cytowane nieustannie w Gościu, ale czy to będzie jeszcze Gość Niedzielny ?
  doceń 2
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL