Nowy numer 13/2020 Archiwum

Zmarł ks. Marek Wisiński, kapelan szpitala MSWiA

Zmarł w sobotę 7 kwietnia wieczorem w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej.

Ks. Marek zmarł po ciężkiej chorobie w sobotę 7 kwietnia w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej.

Urodził się 21 kwietnia 1958 r. w Grudziądzu. Świecenia kapłańskie przyjął w katedrze lubelskiej 16 kwietnia 1987 r. Był kapelanem Szpitala MSWiA w Lublinie. Otrzymał również godność kanonika honorowego Kapituły Lubelskiej.

Msza św. żałobna odprawiona zostanie 11 kwietnia 2018 r. (środa) o godz. 13.00 w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Lublinie – Felin (ul. Władysława Jagiełły 7). Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie 12 kwietnia (czwartek) o godz. 12.30 w Sanktuarium św. Mikołaja w Grudziądzu (ul. Kościelna). Polecamy śp. ks. Marka wdzięcznej pamięci i modlitwie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

  • iza5
    10.04.2018 20:03
    Wspaniały Ksiądz, Kapelan. Kilka razy byłam w szpitalu MSWiA i był wówczas codziennie, dyskretnie zaglądał do sali, nieśmiało pytając o chęć skorzystania z posługi. Zawsze uśmiechnięty, serdeczny. To dla mnie smutna wiadomość. To przykre, że tak szybko i tak ciężko. Nie pytam dlaczego, Bóg tak chciał. Po tej drugiej stronie jest już spokojny, już dotarł, a my jeszcze w drodze. RIP
    doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama