Nowy numer 48/2020 Archiwum

Radio Centrum rusza z cyklem rockowych koncertów na żywo!

Rozgłośnia zaprasza na cykl koncertów odbywających się w Chatce Żaka i na antenie rozgłośni. Pierwszym wykonawcą będzie The Underground Man.

- Rockową sceną Radia Centrum chcemy prezentować najciekawsze zjawiska muzyczne dziejące się w naszym regionie. Do pierwszego koncertu zaprosiliśmy znakomitą formację The Underground Man, która zdobywa coraz większą popularność w całym kraju - tłumaczy Tomek Kowalewicz, szef redakcji muzycznej Radia Centrum.

The Underground Man - You Could Be Here (Official Video)
The Underground Man

The Underground Man, to polsko-brytyjski projekt czwórki muzyków, mieszkających w Lublinie: Gafyn Davies (wokal, gitara), Dorota Turkiewicz (instrumenty klawiszowe, elektronika), Darek Hanaj (perkusja), Radek Barszcz (bas). Muzyka zespołu to wypadkowa stylów muzycznych, z których wywodzą się członkowie grupy. Rezultatem jest mieszanka surowych dźwięków z syntezatorowymi melodiami, doprawiona mrocznymi krajobrazami, malowanymi wokalem i pulsującym rytmem.

- Swoją muzyką pragniemy zabrać Cię w najciemniejsze odmęty umysłu, po to, żeby zapalić tam światło - zapewniają muzycy.

Zespół od początku swojej działalności w 2014 r. stawia na granie muzyki na żywo - przez cały czas intensywnie koncertując. Do tej pory zagrali ponad 100 koncertów podczas samodzielnie organizowanych tras koncertowych, na mniejszych i większych scenach w całej Polsce, w tym na wielu festiwalach oraz w studio im. Agnieszki Osieckiej w radiowej Trójce. W 2016 r. zostali laureatami konkursu Skoda Auto Muzyka, oraz byli prenominowani do nagrody Fryderyków.

Pierwszy koncert z cyklu Rockowej Sceny Radia Centrum w najbliższy czwartek 17 maja o 19.00 w Chatce Żaka. Wejściówki do zdobycia tylko na antenie Radia Centrum. Transmisja na żywo na 98,2 fm oraz www.centrum.fm - pod tym adresem można koncertu słuchać pod każdą szerokością geograficzną.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama