Nowy numer 22/2020 Archiwum

Szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych w instytucjach kościelnych

Obecność dla osób duchownych pracujących w duszpasterstwie i administracji kościelnej jest obowiązkowa.

W związku z wchodzącymi w życie nowymi regulacjami prawnymi dotyczącymi ochrony danych osobowych oraz promulgacją Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim KEP, abp S. Budzik, metropolita lubelski, zaprasza wszystkich księży pracujących w duszpasterstwie oraz osoby zakonne i świeckie pracujące w kancelariach parafialnych na szkolenia, które odbędą się w auli Caritas Archidiecezji Lubelskiej przy ul. Unii Lubelskiej 15 w dniach 18, 22 i 23 maja 2018 r.

Obecność dla osób duchownych pracujących w duszpasterstwie i administracji kościelnej jest obowiązkowa. W szkoleniu mogą wziąć udział także inni zainteresowani duchowni diecezjalni i zakonni oraz siostry zakonne. Osoby świeckie proszone są o przedstawienie pisemnego skierowania od księdza proboszcza.

Szkolenia odbędą się w następujących terminach:

18 maja 2018 r. (piątek)

  • godz. 10.00
  • godz. 15.30

22 maja 2018 r. (wtorek)

  • godz. 11.00
  • godz. 20.00

23 maja 2018 r. (środa)

  • godz. 12.00

Należy wybrać jeden z pięciu przedstawionych terminów.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama