Nowy numer 42/2020 Archiwum

Jaki wynik meczu Polska-Japonia? Czy zdobędziemy w Rosji punkty?

Wynik trzeciego meczu na Mundialu w Rosji typuje m.in.: szef lubelskiej policji, dziekan rady adwokackiej, artyści, prezydenci miast naszego regionu, dziennikarze, pracownicy naukowi i politycy.

Wiceminister Sportu i Turystyki Jarosław Stawiarski stawia zwycięstwo Polski w meczu z Japonią 3:0. Agata Fisz, prezydent Chełma, stawia również na zwycięstwo naszej drużyny z Japonią 3:1. Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie insp. Robert Szewc stawia na wygraną Biało-Czerwonych z piłkarzami z Kraju Kwitnącej Wiśni w stosunku 2:0.

Wojciech Cugowski uważa, że drużyna Japonii nie będzie łatwym przeciwnikiem. – Ale uważam, że Polacy wygrają ten mecz 2:0.

Przemysław Czarnek, wojewoda lubelski, typuje skromne zwycięstwo Polski 1:0. Krzysztof Żuk, prezydent Lublina, podkreśla, że pozostaje optymistą i liczy na to, że w ostatnim meczu grupowym wygramy z Japonią. Janusz Grobel, prezydent Puław, stawia na zwycięstwo Polski w meczu z Japonią 2:1.

Łukasz Witt-Michałowski, aktor i reżyser, założyciel i dyrektor lubelskiej Sceny Prapremier InVitro, zdecydował się postawić na zwycięstwo kadry Adama Nawałki w trzecim meczu grupowym z Japonią 3:1.

Poseł Sylwester Tułajew stawia na zwycięstwo Polaków w meczu z Japonią 2:0. Ks. prof. Antoni Dębiński, rektor KUL, twierdzi, że Polacy zremisują swój ostatni mecz grupowy 0:0. Natomiast Elwira Przybylska, kanclerz WSPiA, stawia na wygraną Polaków z Japończykami 1:0.

Mecenas Stanisław Estreich, dziekan Lubelskiej Okręgowej Rady Adwokackiej, stawia na remis w ostatnim meczu 1:1. Małgorzata Siennicka, dziennikarka telewizyjna, postawiła z kolei na wygraną Polaków aż 4:0.

Agnieszka Krawiec, dziennikarka radiowa, uważa, że nasi wygrają z Japonią 2:0. Należy podkreślić przy tym, że niemal bezbłędnie wytypowała wynik meczu Polski z Kolumbią. Z całą pewnością nie sprawdzi się jednak jej para finałowa: Niemcy i Brazylia, gdyż reprezentacja naszych zachodnich sąsiadów nie wyszła z grupy. Podobnie, jak nasza drużyna.

Ks. Wiesław Kosicki, dyrektor lubelskiej Caritas, uważa, że ostatni mecz w grupie wygramy 2:0. Natomiast dr Wojciech Wciseł, znany z kolekcjonowania szalików piłkarskich i zwiedzania stadionów, typuje wygraną Polski w meczu z Japonią 2:0.

Amerykański pastor Randy Hacker i jednocześnie trener Tytanów Lublin podkreśla, że będzie oglądał mecze Polaków wraz ze swoimi synami w USA. – Stawiam na zwycięstwo Polski w meczu z Japonią 4:0 – mówi pewnie.

Mariusz Matera z zespołu Szalom Chełm i Rdza podkreśla, że gdy gra reprezentacja narodowa, to u niego jest zawsze małe święto. - Uważam, że wygramy z Japonią 2:0 – podkreśla z uśmiechem. Małgorzata Paździor-Król, dyrektor Chełmskiego Domu Kultury, stawia na zwycięstwo Polski 2:1. Weronika Zawistowska, piłkarka nożna Górnika Łęczna i mistrzyni Polski, stawia na remis Biało-Czerwonych w meczu z Japonią 1:1.

Do udziału w naszej zabawie zaprosiliśmy również marszałka województwa lubelskiego Sławomira Sosnowskiego, ale nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi. Z kolei Marian Kowalski, kandydat na prezydenta Lublina, podziękował i odmówił udziału w naszej sondzie. Osoby, które poprawnie wytypują wynik, otrzymają od naszej redakcji upominek.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama