Nowy numer 22/2020 Archiwum

Czy mieszkańcy i turyści doczekają się wreszcie końca remontu?

Prezydent Lublina datę 14 sierpnia traktuje jako oficjalny termin zakończenia remontu deptaka. Wielu wątpi jednak, czy miastu uda się zakończyć inwestycję przed rozpoczęciem Jarmarku Jagiellońskiego.

Remont deptaka w Lublinie
Gość Lubelski

Oficjalny, kolejny już termin zamykający remont deptaka, przypada za niespełna tydzień. Prace miały się zakończyć już kilka miesięcy temu. Obecnie przebiegają one w szybkim tempie, ale nie jest pewne, czy wszystko zostanie ukończone na czas.

Widać już wprawdzie konkretne rezultaty, ale utrudnienia dla kierowców i pieszych nadal pozostają. Jednym nowy deptak się podoba, inni narzekają, że jest ponury, bez zieleni.

Prezydent Krzysztof Żuk datę 14 sierpnia traktuje jako oficjalny termin zakończenia inwestycji. Nie wszyscy wierzą, że uda się do tego czasu zakończyć wszystkie prace.

A już 17 sierpnia rozpocznie się Jarmark Jagielloński, który potrwa trzy dni. Poprzednie festiwale i wakacyjne eventy odbywały się w atmosferze przedłużającego się remontu i sporych utrudnień. Opóźnienie zakończenia inwestycji spowodowane było częściowo przez odkrycia archeologiczne.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama