Nowy numer 39/2023 Archiwum

"Anielskie Smaki". Zamów catering i wspieraj słabszych

Ta firma jest dość nietypowa, biorąc pod uwagę rynek usług kulinarnych. Oferta, którą posiada jest bogata, atrakcyjna cenowo i dobra jakościowo.

Ale tym, co wyróżnia działalność komercyjną „Anielskich Smaków” jest wsparcie dożywiania osób biednych i bezdomnych. Codziennie, dzięki temu, z gorącego posiłków korzysta nawet 200 osób w „Anielskiej Przystani”.

Firma została powołana do istnienia przez Fundację Dantis i Caritas Archidiecezji Lubelskiej. Na rynku lubelskim funkcjonuje od roku. Zdobyła stałych klientów, jest otwarta na nowych. Mimo dużej konkurencji firma sobie radzi, chociażby poprzez duże doświadczenie pracowników.

- Trzymamy wysokie standardy oferowanych usług, nasza kadra, z kucharzem na czele nieustannie się szkolą i zdobywają najnowsze umiejętności w tym zakresie - mówią Marzena Chmielewska, manager Anielskich Smaków i Sylwia Wątroba, logistyk w firmie.

"Anielskie Smaki". Zamów catering i wspieraj słabszych   Oferta „Anielskich Smaków” jest szeroka. Można zamówić tradycyjny obiad z dowozem na terenie całego Lublina, zamówić usługę cateringu, organizację kulinarnej oprawy imprez, przyjęć okolicznościowych, rodzinnych lub firmowych.

Można też zamówić taką usługę na miejscu, czyli przy siedzibie Caritas, która mieści się od strony al. Unii Lubelskiej 15 w Lublinie.

- Niewiele osób wie, że można u nas zamówić salę konferencyjną lub szkoleniową wraz z usługą cateringu, albo serwisu kawowego - podkreślają panie. Ich zdaniem to bardzo dobra opcja dla tych, którzy szukają dobrego miejsca na przygotowanie takich wydarzeń jak szkolenia, konferencje czy spotkania naukowe lub biznesowe.

Rzeczywiście w ofercie „Anielskich Smaków” są sale cateringowe, szkoleniowe i konferencyjne. Sala bankietowa może pomieścić 70 osób, zaś kameralna - 40. Szczegóły dostępne są na stronie internetowej www.anielskiesmaki-catering.pl oraz na stronie facebookowej. Tam też podany jest numer telefonu, poprzez który można dokonać zamówień.

Klientom indywidualnym „Anielskie Smaki” oferują usługę cateringową podczas urodzin, imienin, obiadów weselnych, chrzcin, komunii, konsolacji czy spotkań wigilijnych albo wielkanocnych. Zapewniają catering podczas różnego rodzaju konferencji i szkoleń, kongresów, spotkań dyplomatycznych i biznesowych na terenie Lublina i w jego okolicach.

- Możemy zrealizować usługę przy al. Unii Lubelskiej 15 w Lublinie. Klienci byli bardzo zadowoleni z organizowanych przez nas przyjęć komunijnych czy chrzcin. Ważne jest jednak to, by wiedzieć, iż jest taka możliwość w „Anielskich Smakach”. Jeżeli otrzymujemy zamówienie poza miastem, pod wskazanym przez zamawiającą osobę adresem również ją realizujemy. Posiadamy własne naczynia, transport, obrusy i potrzebne wyposażenie - mówi M. Chmielewska.

- Zgłoszenia i zamówienia przyjmujemy codziennie od godz. 8.00 i dowozimy cateringi naszym klientom na terenie naszego miasta. Codzienne obiady na dowóz zamawiane są najczęściej do firm, biur czy na budowy. Minimalne zamówienie to dwa obiady, a więc kwota 30 zł. W tę cenę wliczony jest dowóz - wyjaśnia Marzena Chmielewska.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast