Nowy numer 23/2020 Archiwum

"Kościół, Media, Społeczeństwo" – konferencja z okazji 20-lecia lubelskiego „Gościa Niedzielnego”

Ogólnopolska Konferencja Naukowa odbędzie się 11 października na KUL.

Nazwiska prelegentów są najlepszą reklamą tego wydarzenia! Naukowcy podejmą najbardziej istotne tematy dotyczące współczesnej sytuacji Kościoła w świecie współczesnym. Wstęp na wydarzenie jest wolny, w konferencji mogą uczestniczyć zarówno studenci czy pracownicy naukowi, jak i osoby spoza środowisk uniwersyteckich, interesujące się tematem Kościoła, także w kontekście sytuacji kryzysowych. Każdy uczestnik otrzyma drobny upominek.

Konferencja rozpocznie się o godz. 10.00 w Centrum Transferu Wiedzy KUL, w sali 113, przy al. Racławickich (budynek naprzeciwko kościoła akademickiego KUL) . Wydarzenie otworzy ks. prof. Andrzej Kiciński, prorektor KUL. "Kościół, Media, Społeczeństwo" – konferencja z okazji 20-lecia lubelskiego „Gościa Niedzielnego”   LGN

Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Kościół, Media, Społeczeństwo” jest organizowana w 20. rocznicę powstania lubelskiego „Gościa Niedzielnego”. Dziękujemy w tym miejscu lubelskim mediom za patronat i współpracę, tę codzienną i od święta!

W ramach obchodów 20. rocznicy powstania lubelskiego „Gościa Niedzielnego” – na wtorek 9 października zaplanowano Mszę św. w archikatedrze lubelskiej pod przewodnictwem abp. Stanisława Budzika. Na modlitwę zaproszeni są czytelnicy, współpracownicy oraz osoby, które zechcą włączyć się we wspólną modlitwę.

Z kolei 10 października w sali kameralnej CSK w Lublinie odbędzie się gala rocznicowa, połączona z recitalem fortepianowym w wykonaniu prof. Zbigniewa Raubo. Artysta zagra utwory Beethovena, Chopina i Schuberta. Wejście na koncert tylko z zaproszeniem.


W organizacji wszystkich wydarzeń wspierają nas: Centrum Spotkania Kultur, KUL, restauracja Giuseppe, firma EKOLAND, Studio Podłóg Z53, firma cateringowa „Anielskie Smaki” oraz restauracja Mandragora.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
  • nick
    03.10.2018 14:29
    "Nazwiska prelegentów są najlepszą reklamą tego wydarzenia!" - nie widzę ani jednego nazwiska z katowickiej centrali GN...
    doceń 1

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama